Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby nie została rozpętana #afera z #totylkotaniec lewandowskiej. Otóż napiszę wam co by było. Nikt by się nie zainteresował wypowiedzią kartoflANKI, że lewy miał talent i nie musiał pracować a ona sama do wszystkiego doszła z trudem i poświęcała się dla niego. Ludzie by wzruszyli ramionami, niektóre durne baby by jej pogratulowały i tyle. A tak kartoflANKA jest pod szczególnym nadzorem, a jej żałosne wypowiedzi natychmiast odpowiednio kontrowane za pomocą odpowiednich reakcji. Wy tego dokonaliście!

Dlatego na marginesie afery tanecznej, chciałem serdecznie podziękować dzielnym mirkom z tagów #blackpill oraz #przegryw i innych. Chwała wam! Przez to, że tak dzielnie codziennie piszecie i memujecie na temat p0lek, realnie wpływacie i już wpłynęliście na zmianę świadomości społecznej. Kropla drąży kamień... I dzięki temu, że nagłośniliście sprawę tańca kartoflANKI, nie dało się jej bzdurnych wypowiedzi zamieść pod dywan.

Dobra robota panowie! Nie sądziłem, że mi to przejdzie przez klawiaturę, ale naprawdę jestem dumny z was chłopaki i szczerze cieszę się, że jestem malutką częścią społeczności. Tej społeczności.

#lewandowski #p0lka
SzymonXes - Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby nie została rozpętana #afera z #totyl...

źródło: alll

Pobierz
  • 2