Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@adreno420: To się ciesz ze tylko tysiak. Moi chcieli więcej niż za równowartość wynajmu mieszkania . A i tak bez swojego kąta bo pokój miałem z bratem. Więc zwinąłem manatki jak miałem 20 lat i od tamtej pory na swoim.
@Qutaphone: Przecież on nie wynajmuje całego mieszkania dla siebie tylko co najwyżej pokój, kuchnie, łazienkę, salon ma wspólne xD jak można tak popierdoić umowy. 1000 plnsów za marne 30m2 to sporo w KRK wynajem pokoju 500pln~~ +-. Dla obcej osoby spoko ale typ jest ich synem jakby nie było. W ogóle nakaz płacenia dziecku rachunków to jakaś abstrakcja podpadające pod niewolnictwo ekonomiczne. Najczęściej tak robią rodzice, którzy #!$%@? dali temu dziecku.
@adreno420: rachunki dzielisz w ten sposób X/Y=Z Gdzie X to łączne opłaty, a Y ilość domowników, Z natomiast to kwota która musi dorzucić domownik do opłat. Co do jedzenia to nie problem policzyć ile średnio miesięcznie wydaje się na wspólne jedzenie i tez się dokładać, ewentualnie gotować sobie samemu. Na argument "ale ja gotuje a ty tylko jesz" można odpowiedzieć, tak ze jeden gotuje, drugi zmywa, później drugi gotuje trzeci zmywa
@adreno420: w ten sposób rodzice starają się zwiększyć Twój dyskomfort po to byś się uniezależnił i dojrzał. Z Twoich wypowiedzi wynika że dali Ci na to dość czasu w komfortowych warunkach, i teraz starają się Ciebie z niego wypchnąć . Ci którzy piszą, lub dają plusy w odpowiedziach o nie kochających rodzicach albo sami są jeszcze dziećmi, albo nie mają jeszcze swoich. Obowiązkiem rodzica nie jest holowanie dziecka do śmierci ale