Wpis z mikrobloga

@adreno420: niektórzy mają zasadę kończysz 18-tkę wyjazd na swoje. Utrzymywali Cię minimum do końca studiów. Teraz masz pracę, możesz się utrzymać. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile utrzymanie dzieciaka kosztuje. Oczywiście to była ich decyzja, ale może teraz chcą odkładać na jakieś wakacje, lepszy samochód.

Głupio jest im powiedzieć wprost, dlatego poniekąd dają Ci wybór - dorzucasz się 1k, a jeśli nie robisz zakupów to oddajesz im za pokój albo żarcie.
  • Odpowiedz
@Frettka: no to się im nie dziwię, za to dziwie im się że każą ci płacić tak mało xdd
za 1000zl to nawet jedzenia nie pokryje, a co dopiero rachunki
  • Odpowiedz
@adreno420 Jprl. Zrozum. Starsi skumali, że jesteś niedorajdą i próbują wypchnąć Cię w dorosłość. Biorą od Ciebie jakieś grosze i jeszcze dodatkowo na bank Cię karmią. Będą Cię cisnąć coraz bardziej, aż w końcu zrozumiesz, że życie nie jest tanie i te 4k dla singla jest nie wiele warte.
Jak uważasz, że jesteś już dorosły, zarabiasz, to wynajmij sobie mieszkanie na 2,5 koła, opłac rachunki, kup żarcie miesiąc i nie marudź.
  • Odpowiedz
  • 37
@adreno420: no to teraz już musisz płacić za jedzenie i dokładać do pozostałych kosztów XD ty serio myślałeś, że będą cię sponsorowali przez całe życie „bo zarabiasz 4K na rękę”? XD co gość odklejony od rzeczywistości to az szkoda patrzeć.

Na swoim 1000 to byś miał może zapłacony prąd z gazem i jedzenie kupione, a gdzie jakiś czynsz czy inne opłaty za najem
  • Odpowiedz
  • 49
Jeszcze zanim wszedłem w komentarze wiedziałem, że będzie tu festiwal #!$%@? xDDD

@adreno420: Chcącemu nie dzieje się krzywda, starzy wiedzieli że utrzymanie człowieka którego będą tworzyć (bez jego zgody) będzie wymagało nakładów finansowych i teraz mają minę jak na pic rel.
Elec - Jeszcze zanim wszedłem w komentarze wiedziałem, że będzie tu festiwal #!$%@? x...

źródło: Ideas_Surprised_Pikachu_HD

Pobierz
  • Odpowiedz
@adreno420 zastanów sie czy gdziekolwiek indziej miałbyś swój pokój i jedzenie, pewnie tez pranie, zmywanie i sprzątanie za 1k. W dodatku u ludzi których znasz od lat i nie musisz sie martwić że są obcy. Imo z ich strony to taka motywacja że jak dasz rade osiągnąć to samo podobnym albo niższym kosztem to śmiało się możesz wyprowadzić. W ogóle jak jesteś po studiach i masz 30 lat to najwyższa pora na
  • Odpowiedz