Wpis z mikrobloga

@Vizley: z większością gier leciutko. Tylko musisz sobie dostrajać rozdzielczość gry, mnożnik rozdzielczości strumienia i indywidualne ustawienia graficzne gier, tak by osiągać zamieżony klatkaż, czy to 72 czy nawet 120
@Vizley: nie pamiętam żebym się bawił ustawieniami, więc pewnie na takich jak mi się włączyło. Na pewno nie w 4k :) Sprawdzałem jak to po prostu działa, bo niestety motion sickness u mnie chyba nieuleczalny i jak się zaczęła akcja że teleportacja była za wolna to odpuściłem
@Vizley: ja w Alyxa grałem na GTX 1660, Ryzenie 5 2600 i trochę wolniejszym RAM z goglami Rift S a potem Quest 2. Na wysokich ustawieniach. Także spokojnie, wszystko pójdzie spokojnie na takim sprzęcie co podałeś. Kabel kup porządny albo Virtual Desktop na Quescie i będzie git
@Vizley: ogólnie w przypadku tych dwóch gierek (gdzie Richie Plank możesz bezpośrednio na Quest 2 zainstalować i odpalić w ogóle bez komputera) to najsłabszym elementem zestawu może okazać się Twój błędnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vizley Pójdzie wszystko co sobie wymarzysz, ja gram w VR na FX8350+ GTX1070. Co prawda przez DisplayPort, ty bezprzewodowo(lub przez usb) trochę wydajności "zmarnujesz", ale i tak da radę
@Vizley: ja grałem w alyx na r5 2600 rtx 2070 i miałem co chwila spadki fps do 30, pozniej testowałem to na laptopie z r7 5800h i rtx 3060 i też spadki tylko mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ps. jak kiedyś pisałem o tym problemie z 2 lata temu to mnie tutaj wyśmiali że mam za słaby sprzęt wiec to nie wina gry czy questa a tego