Wpis z mikrobloga

Siema mirki, mam chorego psychicznie sąsiada który wybudował się na działce ogrodowej (w otoczeniu są głównie takie) i teraz wielce przeszkadzają mu ogniska robione raz na pół roku, wzywa policje która życzy nam dobrej zabawy bo nic złego nie robimy, były groźby. Z mojej strony często rozmawiałem z nim normalnie żeby wyjaśnić co mu przeszkadza, ale rozmowa z tym człowiekiem nie ma sensu. Sąsiedzi również nie mogą się nadziwić o co ci ludzie mają problem.

Chciałbym żebyście doradzili co jest najlepszym rozwiązaniem - gdzieś go zgłosić o uprzykrzanie życia? to stało się naprawdę chore
Jakiś pomysł na płot/zasłony które utrudnią nagrywanie, podglądanie?

#sasiad #problem #pytanie
  • 33
@Rozwodnik: Za pierwszym razem max co można osiągnąć to zakaz zbliżania się a to już całkiem w porządku, w przypadku łamania dostanie zawiasy. Fajnie byłoby zbierać jakieś dodatkowe papoery, przejść się np do psychiatry i załatwić sobie jakieś leki, które potwierdzą, że przez sąsiada masz stan załamania nerwowego i tak dalej, wtedy sędzina może się nie #!$%@? w tańcu i zasadzić wyższa karę xd
@Haram: Tylko będziesz musiał wykupować recepty, bo będą to sprawdzać. Ogólnie idź do jakiejś papugi po porady prawne, tylko nie do jakiejś mamuny, która uj się zna a bazuje na swoich znajomościach ze składem sędziowskim, a raczej do młodego ogarniętego typa i razem uknujcie co tu zrobić żeby sąsiada #!$%@? za jego zachowanie xD. Zbieraj materiał dowodowy i narazie dupa cicho, patrz jak się będzie rozwijać sytuacja i buduj potwierdzona papierami
@Haram: mam sąsiada który co pół roku pali śmieci zamiast wywieść w kontenerach śmieciarką. Ewentualnie na kompostownik. Blebeleble. Sąsiad ma rację a policja która nic z wami nie robi jest o kant dupy potłuc.
mam sąsiada który co pół roku pali śmieci zamiast wywieść w kontenerach śmieciarką. Ewentualnie na kompostownik. Blebeleble. Sąsiad ma rację a policja która nic z wami nie robi jest o kant dupy potłuc


@bakafaka: ale nikt nie powiedział że po pali śmieci, na działkach pali się raczej ogniska z drewna zamiast grilla lub gałęzie i liście po sprzątaniu a to jest legalne