Wpis z mikrobloga

@Summoning: myśle, ze jesteś zwyczajnie smutnym człowiekiem, który nigdy tak naprawdę nie poznał czym jest dobry seks, nawet nie mówiąc o seksie który ma w sobie miłość i uczucia, po prostu zwykle dobre #!$%@?, skoro dla ciebie iść do prostytutki („petardy” XD która by cie nie tknęła bez pieniędzy, wychodzisz a ona ściąga pończochy i cieszy się ze szybko #!$%@?łeś i nie gadałeś za dużo, nawet jak sprawia wrażenie jakbyś ja
@czaszkopranie powiedz mi. Po co mam być w związku z dziewczyną jak mam niskie libido a polka jak to polka znajdzie inną gałąź? byłem w normalnym związku przez x lat I między innymi przez to sie skonczylo stąd szukałem aseksualnej dziewczyny bo jak już jakas kobieta miała niższe libido to okazywało się ze była po karuzeli.

Typowa polska kobieta też nie tknie ciebie bez pieniędzy xDD Więc jak ktoś ma mniejsze potrzeby
Typowa polska kobieta też nie tknie ciebie bez pieniędzy xDD


@Summoning:

Po co mam być w związku z dziewczyną jak mam niskie libido a polka jak to polka znajdzie inną gałąź?


@Summoning:

Myślę, że z takim podejściem do ludzi i mentalnym przegrywem to nawet ta aseksualna cię nie chciała i zmyśliłeś sobie całą tą historię, żeby przez chwilę pożyć fantazjami i poczuć się lepiej.
boli cię coś? Wystarczy szukać odpowiednio pokrzywdzonych i można mieć wiernego jak pies partnera


@Summoning: i jak długo ten partner będzie Ci wierny? Aż pójdzie na terapię albo w inny sposób przepracuje swoje traumy