Wpis z mikrobloga

@Konkaki: ale wiesz, ze to jest gdybanie? KONFA TO PEWNIE TO ZROBI TO ZROBI. Konfa mówiła wielokrotnie, ze nie wprowadzi nowych opłat, złamie obietnice wyborcze to stracą popracie, a to jeden z głównych fundamentów ich poparcia. Z kolei Pis i KO chcą wprowadzać idiotyczne kredyty 2%, babciowe, waloryzację 500+ etc. Chciałem zagłosować na KO, ale po tym jak Tusk stwierdził, ze bez obiecywania socjali nie wygra wyborów to nie mam zamiaru.
@mwmichal: Przecież większość tagu przegryw to pracownicy januszexow, a Konfa nie rządziła nawet jednego dnia, wiec o czym Ty gadasz typie? Wbrew pozorom lewica jest najgorszym wyborem dla takich ludzi. Samotni mężczyźni z klasy niższej najwiecej tracą na współczesnym państwie socjalnym. Przykład - facet nie idący na studia zaczyna odkładać na ZUS już w wieku 19 lat. Jeśli wykonuje prace fizyczne to umrze statystycznie szybciej niż przeciętny facet bo to bardziej
@rzuf22: kolejne gdybanie. Pokaz mi faktyczna wypowiedz. Ciekawe to jest, ze jak jest krytykowana Konfa to jest mówione, ze „pewnie to zrobią”, z kolei PIS/KO/LEWICA jest krytykowana wprost za ich program/wypowiedzi co maja wprowadzić za podatki.
@Alcadent: czy ja wiem gdybanie czy memtzem sie przyznauje, ze nie zlikwiduje podatkow bo program jego partii to klamstwa zeby zbierac wbyorcow, jest za wolnoscia slowa ale religi nie wolno obrazac, za to zakaze rozwodow to o czym my tu rozmawiamy?