Wpis z mikrobloga

zawsze jade pasem ze zwężeniem a w każdego szeryfa bije bez zastanowienia dlatego mam zawsze nowy zderzak i bez odprysków


@bruuh: W sensie ktoś blokuje pas, a Ty go widzisz z daleka to w niego walisz czy źle zrozumiałem? No bo chyba jak w niego walisz z daleka to byłaby Twoja wina.
Wpuszczanie ludzi ze zwężającego się pasa to oznaka kultury, a nie łamania przepisów. To ty wbijasz się na czyjś pas i jeśli wymusisz to jest tylko i wyłącznie twoja wina.


@Kauabang: mam nadzieję, że to bajt. Nie ma tak głupich ludzi xD
@Kauabang: oddaj prawko matołku:

4.
Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, z wyjątkiem ust. 4a i 4b, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas ruchu z prawej strony.
4a.
W warunkach znacznego zmniejszenia prędkości na jezdni z więcej niż jednym pasem ruchu w tym samym kierunku jazdy, w przypadku gdy nie istnieje możliwość kontynuacji jazdy pasem ruchu z powodu
@MoonlightSh: @Krupier Taaa to walcie na pewniaka XD Zapewniam was że wy i on dostaniecie mandat. On z tego przepisu co podałeś, a wy za to że zmienialiście pas i nie ustąpiliście, nie zachowaliście należytej ostrożności i tak dalej.

To jest coś w stylu wyjeżdżasz z podporządkowanej na skrzyżowaniu, skręcasz w prawo, patrzysz w lewo więc pusto jedziesz a tu nagle ktoś jedzie pod prąd na głównej drodze na skrzyżowaniu i