Wpis z mikrobloga

@Lardor: Nie wiem czy się znacie wisi mi to, ale jeszcze ten twoj funfel @StaszekGGG jechał po mnie jak po dzikiej świni i też plusowałeś, zreszta caly ten wpis ma na celu mnie osmieszyc, wiec teraz wielce pokorniejesz a jeszcze godzine temu z tymi dzbanami mi ublizaliście az milo
@userrrr po prostu nie bierz wszystkiego na poważnie w internecie. przecież możesz zgłosić mój wpis to spadnie z rowerka, daj powód atakuje mnie i pyk może nawet z banem skończę.
@Lardor: Jasne, juz w to wierze jakbys olewal jak cie grupa osob wyzywa od chorych, schizofreników, debili czy opóźnionych. No chcialbym to widziec jak to puszczasz miml uszu
( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze jak robia o tobie wpisy byleby cie osmieszyc
twoj funfel @StaszekGGG jechał po mnie jak po dzikiej świni i też plusowałeś


@userrrr: AAAAAAAAAAAAAA BUAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAA ()

Musze ci przyznać masz poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@userrrr akurat często słyszę, że jestem #!$%@? chamem, naucz się jeździć, codzienność dla mnie. Cóż jak coś wrzucasz do internetu to musisz się liczyć z opinią innych
@userrrr zależy jakie masz podejście do życia, ja np pracując z ludźmi mam wywalone na ich opinię w moją stronę robię swoje i się nie przejmuję polecam ten styl życia
@Lardor: Nie da się puszczać mimo uszu jak cie grupa ludzi wyzywa od najgorszych i jeszcze cie ośmiesza, bo tak działa nasza psychika. Jesteśmy gatunkiem stadnym, a nie samotnikami, wiec nie da sie ignorowac opinii innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)