Wpis z mikrobloga

Siema, potrzebuję małej kamerki, którą mógł bym zostawić na budowie coś a la szpiegowską, zasilaną najlepiej powerbankiem. Najważniejszą rzeczą, na której mi zależy to abym miał podgląd na żywo, tylko w tym miejscu nie ma możliwości podłączenia się do internetu. I moje pytanie do was czy istnieje w ogóle takie urządzenie, które mogę zostawić w danym miejscu i zobaczyć podgląd na żywo w odległości załóżmy 10km. Czytałem, że są jakieś kamerki wi-fi ale nie wiem czy one potrzebują podłączenia do wi -fi i dopiero nadają obraz live czy jak to działa. Kompletnie się na tym nie znam i liczę na waszą pomoc.
#kamery #szpiegostwo #technologia #monitoring #aliexpress #bezpieczenstwo #gadzety #ukrytakamera
  • 6
  • Odpowiedz
@Klakier997 w twojej sytuacji sprawdzi się stara komórka z kartą i tak jak Mirek napisał apka Alfred Camera w darmowej wersji ma nawet detekcję ruchu, kamerki na wifi są owszem, cała masa ale musiałbyś tam też jakiś telefon na budowie zostawić z włączonym hotspotem. Ja mam w garażu stary telefon i Alfred Cemere i daje radę ;)
  • Odpowiedz
@Klakier997 tzn pewnie są kamery z wbudowanym modułem radiowym gdzie można włożyć kartę SIM i kamerka będzie dostępna zdalnie, ale cena też pewnie będzie adekwatna, a widzę że po taniości chcesz to zrobić więc telefon, powerbank i apka Alfred Camera da radę
  • Odpowiedz