Wpis z mikrobloga

Czy większy samochód typu Mercedes E 350 (W212), który ma 4,86 m długości i 1,85 m szerokości zmieści się w typowym miejscu parkingowym w garażu podziemnym u typowego patodewlopera, które ma wymiary niewiele większe niż 2.3m x 5m? Że matematycznie się zmieści to wiem, ale chodzi mi o bezproblemowe codzienne parkowanie. Trudno mi sobie wyobrazić, żeby parkować takim bydlakiem w takim ciasnym miejscu, ale może mam słabą wyobraźnię. Czy ktoś korzystając z takiego miejsca nie jest zmuszony do korzystania z mniejszych samochodów? Ma ktoś może taką sytuację i mógłby się podzielić swoim doświadczeniem?
#motoryzacja #samochody #mercedes #pytanie

Czy samochodem 4,86 m x 1,85 m można parkować na miejscu o wymiarach 5 m x 2,3 m?

  • Na luzie 36.2% (25)
  • Jak sie popiesci to sie zmiesci 37.7% (26)
  • Jeszcze jak! 4.3% (3)
  • Raczej będzie trudno 4.3% (3)
  • Raczej nie 0% (0)
  • Chyba cię pojebało 8.7% (6)
  • Nie wiem 8.7% (6)

Oddanych głosów: 69

  • 12
  • Odpowiedz
@ly000: Miałem W212 i na plus to bardzo zwrotne auta.
Na minus jeżeli sąsiad parkuje jak ostatnia sierota, albo sam ma jakiegoś większego SUV-a, to o ile zaparkować zaparkujesz o tyle z auta nie wyjdziesz inaczej niż bagażnikiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@FenixxPl: parkowałeś na miejscu o szerokości 2.3m? W ogóle polecasz w212? Jak się sprawowało? Najchętniej to bym kupił jakieś nowe auto, ale mnie nie stać, a w cenie używanego w212 to chyba nic sensownego nowego nie dostanę
  • Odpowiedz
@ly000: Parkowałem, stąd te opisane przeze mnie wyżej spostrzeżenia.
Ogólnie polecam, auto trudne do zarżnięcia, mi poza uszczelnieniem silnika nie sprawiało kłopotów, ale bardzo zależne od konfiguracji i tego czego szukasz.
Miałem E220d w kombiaku, straszna kanapa, do środka mieściło się absolutnie wszystko, jakiekolwiek trasy robiło to auto bez mrugnięcia okiem i bez wywoływania bólu pleców.
Natomiast jeżeli liczysz na jakiekolwiek oznaki emocji czy sportu, to definitywnie nie ten adres. (Chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod: w sumie racja. oczywiście zakładam, że parkuję między dwoma samochodami, więc mam więcej miejsca niż jakbym parkował przy ścianie, aczkolwiek to zależy, czy sąsiad ma równie dużego co ja
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: że tyłem to chyba oczywiste, w takich ciasnych przodem nawet bym nie potrafił, nawet mniejszymi samochodami w podziemnym parkuje się tyłem (przynajmniej u mnie tak wszyscy parkują).
  • Odpowiedz