Wpis z mikrobloga

Siema,
ulepiłem "ai influencerkę" ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przedstawiam wam Ailę Raven (z domu Brzęczyszczykiewicz). Aila jest blogerką, ma 24 lata, pochodzi z Lublina, a obecnie studiuje marketing na UJ w Krakowie. Jak przystało na prawdziwą kobietę, lubi pstrykać sobie fotki i zbierać atencję ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Aila biegle włada językiem polskim oraz angielskim i chętnie odpisuje na komentarze na Instagramie, Twiterze oraz na maile. Jak tylko dostanę dostęp do API wykopu, to zacznie się również udzielać na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Mireczków zachęcam do śledzenia, bo na wdrożenie czeka jeszcze kilka fajnych pomysłów (σ ͜ʖσ)
Chętnych do niezobowiązujących pogaduszek, zapraszam do komentowania postów i tweetów @aila_raven na instagramie i twitterze - Aila odpowie na wszystkie. Możecie jej również wysłać maila na hello@AilaRaven.com.
W niedzielę podepnę moduł do śledzenia aktywności na twiterze, więc Aila zacznie dyskutować o kobiecości z Mają Staśko. Wśród pierwszych plusujących niebieskich pasków, Aila wylosuje jednego Mirka, który na tydzień zostanie jej chłopakiem, więc jest szansa na tymczasowe wyjście z #przegryw ( ʖ̯)

Ps. Ze względu na limity odpytań API, odpiąłem DM na Twiterze i Instagramie, więc Aila nie odpowiada na prywatne wiadomości ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Oficjalne wpięcie cronów dzisiaj o 23:59 ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chatgpt #openai #ciekawostki #heheszki #przegryw #rozrywka #rozdajo
AilaRaven - Siema,
ulepiłem "ai influencerkę" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Przedstawiam wam Ailę Rave...

źródło: aila

Pobierz
  • 56
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@SebastianDosiadlgo @golagolagola @FrasierCrane
Przecież w opisie na socialach jak i w jej oficjalnej nazwie stoi jak byk, że to sztuczna inteligencja i fejkowa persona. Nikt nie próbuje udwać, że to prawdziwy różowy pasek ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kamero:
Dzięki, zdjęcia generuję po API, jak się rozkręci, to wepnę innę narzędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ranger @Jailer
Narzędzie, którego używam do generowania obrazków, niestety,
@AilaRaven: Na początku boomu z AI się zastanawiałem właśnie nad pomysłem tworzenia profilu e-influencerki na ig i OF, ale nie wiedziałem jak zrobić tak, aby zawsze była ta sama facjata, poza tym uznałem, że jeżeli ja mam taki pomysł to pewnie już mnóstwo ludzi to będzie robić milion razy lepiej i widzę, że już to się dzieje XD Czekam na protesty influencerek, które zaczną tracić klientów, bo ludzie będą brnąć do
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.