Wpis z mikrobloga

@goferek: To akurat ciekawe zjawisko. Jak oglądam sobie zdjęcia z czasów młodości ojca to on i jego koledzy w wieku 19-20 lat równie dobrze mogliby udawać 40latków obecnie XD Może to kwestia metroseksualizmu, młodsi coraz bardziej zwracają uwagę na atrakcyjność fizyczną i ogólnie wygląd. Przez co są bardziej zadbani i stąd młody wygląd.
  • Odpowiedz
@LetMeStay: ściema, małolaty obojga płci aktualnie wyglądają na bardziej wyrośniętych niż ludzie dobijający 30...nie wiem co oni im dają, jakieś kurczaki ze sterydami i testosteronem czy co
  • Odpowiedz
w większości wyglądają jak dzieci


@goferek: po prostu wyglądają na swój wiek, nie jedzą gówna i dbają o siebie to w wieku 20 lat nie wyglądają jak mój stary
  • Odpowiedz
  • 38
@LetMeStay: mnie najbardziej śmieszą foty ze współczesnych studniówek w dużych miastach xD Julki mają porobione trwałe, ostre makijaże, sukienki za srogie hajsy, biżuteria- no sporą część z nich łapie się już na wygląd młodego milfa. Dla kontrastu na tych zdjęciach są też szczupłe Oskarki, 2m wzrostu, spasowane gajerki, z wifonami na głowach, baby facem, pryszczate, w okularach, pod ręke z tymi milfami. Autentycznie często to wygląda jakby mamy przyszły na imprezę
  • Odpowiedz
@goferek: #!$%@? coś w tym jest.. pamiętam jak zaczynałem gimbazę, a mieliśmy połączoną z liceum. Jak wszedłem zanieść papiery a widziałem wtedy ludzi z 2-3 LO to byli dla mnie jak dorośli. Teraz patrząc na ~~20latków widzę często gimbazę głównie w przypadków chłopaków. Bo dziewczyny potrafią się tak odwalić, że nie jedna 14stka wygląda jak 20-25
  • Odpowiedz