Wpis z mikrobloga

  • 2
Przyznam że wolę sól drogową niż pewne WZW i olej ze ścieku.


@vrNFWrUew3D4Rgz: za olej ze ścieków w Chinach od 2012 r. jest kara śmierci a proces sądowy transmitowany telewizyjnie.
Z tego co wiem to za sól drogową w polskich produktach spożywczych nikt nie został ukarany. Nawet nie podano do wiadomości publicznej które firmy oszczędzały grosze kosztem zdrowia Polaków. xD
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: za olej ze ścieków w Chinach od 2012 r. jest kara śmierci a proces sądowy transmitowany telewizyjnie.


@LuckyStrike: Tak, na pewno. Kara śmierci w Chinach jest tabu, ale takim podawanym w telewizji. Czego chcą te wszystkie AI, przecież wyroki są w telewizji xD

Brednie. Do dzisiaj na miejscu rafinuje się tam oleje ługami i elo. Smacznego.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Zależy gdzie. Bo o ile w wielkich miastach na wybrzeżu może żyje się dobrze...


...tak to nadal jest kraj, w którym połowa mieszkańców żyje za coś w okolicach 100 dolarów miesięcznie. Ale można powiedzieć, że się zwalczyło nędzę, bo podniosło się próg nędzy w papierach.

A Amnesty International nadal nic nie wie o karach śmierci. O których podobno mówią w telewizji xDDD
  • Odpowiedz
  • 2
to nadal jest kraj, w którym połowa mieszkańców żyje za coś w okolicach 100 dolarów miesięcznie


@vrNFWrUew3D4Rgz: Chcesz mi wmówić że około 700 000 000 (siedemset milionów) chińczyków żyje za 700 juanów miesięcznie? Weź mnie nie rozbrajaj. Przyjmę każdą ilość zdrowych chińczyków do pracy za 3x więcej czyli 2100 juanów miesięcznie plus ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie. Poważnie: KAŻDĄ ILOŚĆ, otworzę sobie agencje pracy i zostanę milionerem.
  • Odpowiedz
  • 2
@vrNFWrUew3D4Rgz: zatkało kakao? xD Twoje teorie rodem z tabloidów dla półanalfabetów mijają się z rzeczywistością. Ale wiem jak to jest z wami polaczkami, szukacie gorszych od siebie aby lepiej się poczuć. Nawet mi was nie żal xD
  • Odpowiedz
jada


@LuckyStrike: Pierwszą rzeczą jaką dostaliśmy w szanghajskim hotelu była ulotka z informacjami o jedzeniu w chinach. Wyszczególnione były różne restauracje w okolicach gdzie produkty "mogą mieć negatywne skutki ze względu na różnice w procesie przygotowania, przypraw" itp. Ogólnie wydźwięk był taki, że jak ktoś nieprzyzwyczajony to może mu zaszkodzić, dlatego poza restauracją hotelową polecają takie chińskie klasyki jak McDonald, KFC i kilka innych zachodnich sieciówek XD

No i ogólnie żeby
  • Odpowiedz
kiełbasa z solą drogową i chleb z zatrutego ukraińskiego zboża? xD


@LuckyStrike: A jak tam mleko w proszku z melaminą? Od soli drogowej nikt nie umarł. Nie można tego powiedzieć o chińskim mleczku dla dzieci XD
  • Odpowiedz
  • 2
że jak ktoś nieprzyzwyczajony to może mu zaszkodzić


@ytong1918: trzeba też wiedzieć które części dania są do jedzenia a które się pomija i to są głównie przyprawy które są w daniu ale ich się nie je
  • Odpowiedz
  • 2
A jak tam mleko w proszku z melaminą? Od soli drogowej nikt nie umarł. Nie można tego powiedzieć o chińskim mleczku dla dzieci XD


@mayek: prawda że była afera z mlekiem w proszku dla dzieci i skończyło się to karami śmierci, od tamtej pory proceder ustał a w PL za sól drogową w żywności nikt nie poniósł żadnej kary LOL
  • Odpowiedz