Wpis z mikrobloga

@yanush:

1. pamiętają, masz jakieś urojenia od ssania ukraińskich fiutów,
2. w Katyniu jest cmentarz upamiętniający z tablicami, gdzie taki na Wołyniu?
3. nie udajemy że ruscy to nasi bracia

nie ma za co, pozdro
  • Odpowiedz
@kaczafi8: A kto tu mówi o wielkiej przyjaźni i brataniu się z Ukraińcami? Gruzują kacapow aż miło i wypada im pomoc, bo to co robią, jest w naszym najlepszym interesie. To, że polski rząd nie potrafi nic na tej pomocy ugrać, nie oznacza, że pomagać nie trzeba.
  • Odpowiedz
nie udajemy że ruscy to nasi bracia


@sinls: Mów za siebie, połowa tutejszych onuc robi wszystko by zakłamać historię na rzecz Rosji i przekonać nas jacy to oni są dobrzy. Nie piszą o tym otwarcie(jak ma to miejsce na innych social mediach) w obawie przed banem
  • Odpowiedz
@yanush: Zarówno Katyń jak i Wołyń to dwie bestialskie zbrodnie.
Jednak otoczka polityczna jest wokół nich całkowicie inna.

Rosja (Jelcyn w 1990 roku) przyznała się do popełnienia zbrodni Katyńskiej, przeprosiła za nią, a dziś nikt nie wybiela Rosji, nie pomaga Rosjanom, nie propaguje w przestrzeni publicznej symboli ZSRR, NKWD lub wizerunków rosyjskich zbrodniarzy wojennych. Więc tak naprawdę politycznie jest to sprawa zamknięta, wyjaśniona i każdy zgadza się z tym, że to
  • Odpowiedz
@yanush ostatnio były kandytat konfederacji z ramienia Grzegorza brauna mówił, że nie do końca wiadomo skąd egzekucję w Katyniu i to prawdopodobnie przez błędnie wypełniony formularz przez Polaków, a ZSRR się tylko bronił, bo uznali, że Polacy dołącza do Finów w Wojnie Zimowej

nie żartuje xD
  • Odpowiedz
  • 2
@yanush jak to jest że ukraińskie trole przykrywają zbrodniarzy z upa zbrodniarzami z Rosji. Ciekawy fenomen bo dla mnie upa rosja to to samo gowno mentalne ale przeciętny troll ukraiński ma bol dupy o to że mu stefanka obrazajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@printf: Jeżeli chcesz z polonifilami giedroyćiowego sortu dyskutować o Ukrainie, to nie dyskutuj z włożonymi w ich usta twoimi urojeniami. Zapoznanie się z historią Rzplitej, Rosji i Ukrainy też nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@walenty-merkel: Ja cię nie pytałem o naukę tylko o wskazanie cytatu. Nie wskażesz go, bo tam nic takiego nie ma, jest tylko #!$%@? o trudnej historiii a ty jestes kolejna osoba ktora sie kompromituje wrzucajac to wystapienie. Przerasta was nawet przeczytanie tekstu który sami wrzucacie xd
  • Odpowiedz