Wpis z mikrobloga

Niedawno zacząłem biegać. Moim aktualnym celem jest 30 minut truchtu bez przerwy. Zaczynałem od 5x (1,5min biegu -> 4,5min marszu). Obecnie wygląda to tak: 5x (4min biegu -> 3min marszu). Mniej więcej co każdy trening staram się wydłużyć okres biegu i mam nadzieje, że tym sposobem uda mi się osiągnąć 30 minut biegu bez przerwy tempem około 6min/km. Następny trening będę próbował 5x (4,5min biegu -> 3min marszu) i tak dalej. Taki plan brzmi sensownie? Jakby ktoś miał jakieś uwagi albo porady dla nowicjusza to chętnie przyjmę.

#bieganie #biegajzwykopem
Pobierz GodComplex - Niedawno zacząłem biegać. Moim aktualnym celem jest 30 minut truchtu bez...
źródło: IMG_2073
  • 11
@GodComplex
co to za apka? sorry jestem niezorientowany z technologiami. biegałem do 2014, 1100km rocznie i nagle przestałem. Jak zobaczylem ze ważę 105 kg na 197cm to mnie zmotywowało, więc też chce wrócić do formy. Bylem juz trzy razy biegać ;) Mysle że najważniejsza jest systematyka, jak mam plan co dwa dni biegać to nie ma opcji aby bylo inaczej chocby deszcz. Rozwaga aby sobie nie zrobić krzywdy, plan brzmi sensownie.