Wpis z mikrobloga

DROGA Nvidio!
A wystarczy tylko zmienić nazwy i będzie wszystko cacy. No poza tą jedną obciętą 4080tką 16GB, której też mogłoby brakować w Waszym stacku.

Już nawet bez sugerowania cen, bo myślę, że każdy rozsądny człowiek powinien zdawać sobie sprawę, że takie 2 tysie za RTX 4060 12GB jeszcze by przeszło. Baa, wszyscy by piszczeli z zachwytu!

Mam nadzieję, że pomogłem, choć wiem, że rynek konsumencki macie już od dawna w pupie.

#pcmasterrace #geforce #nvidia #amd #komputery #majk3lskladapcty

majk3l - DROGA Nvidio!
A wystarczy tylko zmienić nazwy i będzie wszystko cacy. No poz...

źródło: Nvidiastack

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że pomogłem, choć wiem, że rynek konsumencki macie już od dawna w pupie.


@majk3l: Zarówno zieloni jak i czerwoni ewidentnie stwierdzili że dolna półka będzie dla PS5 i XSX. Srakowata karta do FHD czy całe pudełko gotowe do grania w QHD/4K, no trudny wybór dla 90% klientów xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@L3gion nie wiem czy AMD równie mocno przegina pałę, co Nvidia. Sporo składam komputerów też w tej najniższej półce - w zakresie około 3k zł i tam Nvidia w ogóle nie istnieje.

Co prawda Dlss lepiej działa w niższych rozdziałkach, ale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek przejmował się tym w tej półce, nie wspominając choćby o fałszywej obiecance w stylu RTX enabled.

Byle 6600 zapewnia dobrą wydajność za dobrą kasę. Nie mówiąc o
  • Odpowiedz