Wpis z mikrobloga

Może ktoś z szanownego grona #niebieskiepaski albo i #blackpill wyjaśni mi, czego właśnie byłam świadkiem.

Jadę tramwajem, przede mną czterech gości lat na oko 18-20. Nic specjalnego, choć odpychający jakoś też nie byli. Ot, przeciętność pod każdym względem – słowiański blond, szczupli ale nie atletyczni, przygarbieni, perkate albo garbate nosy, trądzik, pierwsze lepsze ciuchy. 5, jeden moooże w dobry dzień wyciągał 6 z tego zestawienia

Na kolejnym przystanku wsiadło dziewczę. Jak ładniejsza, młoda Winona Ryder. Jasna, czysta i promienna cera kontrastująca ze lśniącymi, ciemnymi włosami i oczami, usta jak podusie, bardzo delikatny i umiejętny makeup, zwiewna sukienka, podkreślająca wąską talię i krągłe biodra. Aż się cicho zrobiło, słychać było tylko szelest doklejanych rzęs karynek, łypiących groźnie to na nią, to na swoich sebów, ostentacyjnie wpatrujących się nagle w kolana.

Wysiadła dwa przystanki później.

A jegomoście na to, z nieskrywaną ekscytacją:
– widzieliście te kłaki na łapach?
– noooooo yyyh, kijem bym nie tknął!
I jadą w kółeczku gorący rant o tym, jak można o siebie tak nie dbać i tak do ludzi wychodzić.

Ja rozumiem, że preferencje, każdy własne, że owłosienie u kobiet to drażliwy temat. Pamiętam, jak za szczeniaka chodziłam do kościoła i wisceralną reakcję obrzydzenia budziły we mnie kudły wraz z żylakami poupychane skrupulatnie pod pończochami, kłaki jak druty miedziane drapiące po twarzy a wyrastające z podbródków i znamion weselnych ciotek i tym podobne drobne estetyzmy.

Ale trochę ciemniejsze włosy na przedramionach bladej brunetki jako czynnik przekreślający urodę z "genetycznej topki"?
To było jakieś based mierzenie siurów i szukanie wśród samców walidacji, że ooooo panie ja to się byle czym nie zadowolę? Czy może teraz za punkt honoru bierze się negatywne ocenianie kobiet jako takich?

Pomóżcie mi zrozumieć tę #logikaniebieskichpaskow , serio pytam bo jestem w wieku postśmieciarkowym a z 10 lat do tyłu widok takiej dziewczyny generował zupełnie przeciwne reakcje. Picrel, tak to mniej-więcej wyglądało...
drobnenataryfe - Może ktoś z szanownego grona #niebieskiepaski albo i #blackpill wyja...

źródło: temp_file.png5347138609832346566

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Pomóżcie mi zrozumieć tę #logikaniebieskichpaskow , serio pytam bo jestem w wieku postśmieciarkowym a z 10 lat do tyłu widok takiej dziewczyny generował zupełnie przeciwne reakcje. Picrel, tak to mniej-więcej wyglądało...


@drobne_na_taryfe: Jaka tam logika niebieskich pasków, to kobiety nie obgadują się nawzajem już? Btw na wypoku siedzisz, tutaj dowartościowywanie się poprzez krytykowanie innych jest na porządku dziennym
  • Odpowiedz
Ale trochę ciemniejsze włosy na przedramionach bladej brunetki jako czynnik przekreślający urodę z "genetycznej topki"?


@drobne_na_taryfe: No jak babka przekreśla kolesia który ma pare centymetrów za mało, o parę centymetrów cofniętą linię włosów czy szczęki to wtedy jest wszystko ok i gadaka że każdy może mieć preferencje ? Widocznie ci kolesie mieli taki gust i włosy na rękach wydały im się wyjątkowo nieatrakcyjne.
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Jaki to jest wiek postsmieciarkowy? Po 30-tce już? A jeśli chodzi o ta historie, to pewnie chłopaki chcieliby może i poflirtować z owa pięknością, ale niestety, zanim to zrozumieli, okazja już uciekła, wiec pozostaje im tylko komentowanie.
  • Odpowiedz
widzieliście te kłaki na łapach?

– noooooo yyyh, kijem bym nie tknął!


@drobne_na_taryfe: dziwne ale brzmi mi na to że ktoś z nich się chciał dowartościować a reszta nie chciała się wychylić przed szereg żeby się nie narazić grupie bo byli niepewni siebie w środku.

Co do tych włosów może to być odpychające. Pewnie musiało też mocno kontrastować z jej urodą jak piszesz że bardzo ładna. Ciekawe czy laska ma takie
  • Odpowiedz