Wpis z mikrobloga

@marcin-kolecki: dla kobiety to czysty biznes, kalkulacja, przeliczenie. One nie "czują" jak faceci. Jednego dnia kobieta może ci mówić, że cię kocha, będzie z tobą do śmierci żeby następnego zachowywać się jakby cię w ogóle nie znała
  • Odpowiedz
czy oczekiwanie od kobiety by żyła przez chwilę w czystości gdy jesteśmy na etapie poznawania i obie strony sugerują szukanie czegoś poważnego to obsranie?


@marcin-kolecki: tak, bo jestescie na etapie poznawania sie i to nie jest jeszcze moment na bycie na wylacznosc, ma prawo spotykac sie z innymi w tym czasie, a tobie moze sie to oczywiscie nie podobac
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: Jak ktoś ma łatwy dostęp do związków/ruchania to inaczej patrzy niż ktoś kto takiego dostępu nie ma. Miała seks, poznała kogoś do związku i skończyła fwb a zaczęła związek - nic strasznego.

Myślę, że sama płeć tutaj ma drugorzędne znaczenie.
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: nie mówiłem bo nie widzę powodu dla którego miałbym mówić. Tak samo jak nie pytam co ona robiła bo nie ma to znaczenia. Była wolnym człowiekiem i mogła nawet sobie zrobić gangbang. Jak pierwszy raz mieliśmy się bzykać to zapytała kiedy ostatnio to robiłem, zgodnie z prawdą odpowiedziałem że 3 tygodnie temu więc chyba skojarzyła fakty i jakoś nie miała z tym problemu.
  • Odpowiedz
@marcin-kolecki: nie znam ciebie ani jej wiec mam to gdzies, po prostu jakbys ty byl tym fwb to inaczej bys na to patrzyl ale zawsze mozesz zostac cukloldem xD
nie pasuje ci to koncz znajomosc a nie smety wrzucasz
  • Odpowiedz
Jak pierwszy raz mieliśmy się bzykać to zapytała kiedy ostatnio to robiłem, zgodnie z prawdą odpowiedziałem że 3 tygodnie temu więc chyba skojarzyła fakty i jakoś nie miała z tym problemu.


@greenbong: a co to ma do rzeczy jak Ty czy onq po takim pytaniu może w #!$%@? leciec?
  • Odpowiedz
dla kobiety to czysty biznes, kalkulacja, przeliczenie. One nie "czują" jak faceci. Jednego dnia kobieta może ci mówić, że cię kocha, będzie z tobą do śmierci żeby następnego zachowywać się jakby cię w ogóle nie znała


@WedkaKrillsona: W jakiejś równoległej rzeczywistości chyba żyjesz, bo jest dokładnie na odwrót.
  • Odpowiedz