Wpis z mikrobloga

Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po lesie i udaje komandosów z pistoletami na kulki rodem z odpustu xD I jeszcze jak z dumą mówią, że to #airsoft i to poważna sprawa xDD. ##!$%@?. Jakby nie mogli pójść do jakiegoś wojska czy innego WOTu? Aaaaa no tak, bo to wtedy jest na serio, potrzeba złożyć PRAWDZIWĄ przysięgę, a na to airsoftowy twardziel wyszkolony lepiej niż nie jeden żołnierz nie jest gotowy xDDD
Polnischefuhrer - Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po ...

źródło: dcHhHK30xM0KqtL3

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@arturooo32: nic, jeśli udają komandosów, chodzą w szpeju i krzyczą pod paf nie żyjesz to dalej są przegrywami, co głupią zabawę traktują jako walkę na śmierć i życie xD zupełnie jak małe dzieci. Oni taktyki wojskowe dostosowane do prawdziwej broni chcą stosować do zabawek na kulki xDDD w dodatku uważają, że to hardcore dostać z takiej kuleczki xD PANIE 450FPS aaaaaaaa co za moc!!! Potrafi przebić nawet papierową kartkę ( ͡
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: bylem w wojsku i widziałem jak ludzie się bawią w asg i ten mem to prawda xD Nie wiem jakie masz wyobrażenie wojska polskiego, ale poza jednostkami specjalnymi(No może jeszcze MŁODZI oficerowie) to banda januszy, sebkow i karyn z potężnymi brzuchami nie dająca rady zaliczyć biegania na 3km. Strzelanie? Jak dostaniesz 10 pestek na rok to będzie dobrze. Taktyki? Mordo jakie taktyki choć programy sobie na playstation albo pozamiatamy korytarz
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: ja tam się w #asg bawiłem jak rpzechodziłem wieku 20 kilku lat delikatną fascynację bronią, komandosami etc. było spoko tylko ludzie #!$%@? xD albo komandosi z CoD co mieli więcej szpeju aniżeli cała JW Grom, albo jacyś politycznie zafiksowani odgrywający swoje wizje.
A nawet udało się na kilka strzelanek zaprosić żołnierzy czy studentów awl no i #!$%@? było widać różnicę xD Żaden kosmiczny szpej taktycznego amerykańskiego komandosa nie da ci
  • Odpowiedz
Wietnamczycy byli szkoleni z kijami zamiast broni i zobacz jak to się skończyło ;). Pewnie że trzeba to traktować z przymróżeniem oka. Ale kogo byś wolał szkolić, kanapowca czy człowieka który gania od 5 lat z atrapą broni.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Nie kumam tego #minecraft Jakby nie mogli przeprowadzić się na Śląsk i zostać górnikami?
A cały tag #gotujzwykopem też jest bez sensu, czemu oni wszyscy nie złożą CV w gastro i nie pójdą do pracy w restauracjach?
A jak ktoś trzyma świnkę morską w domu to też debil czemu nie założy po prostu hodowli?
  • Odpowiedz