Wpis z mikrobloga

Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po lesie i udaje komandosów z pistoletami na kulki rodem z odpustu xD I jeszcze jak z dumą mówią, że to #airsoft i to poważna sprawa xDD. ##!$%@?. Jakby nie mogli pójść do jakiegoś wojska czy innego WOTu? Aaaaa no tak, bo to wtedy jest na serio, potrzeba złożyć PRAWDZIWĄ przysięgę, a na to airsoftowy twardziel wyszkolony lepiej niż nie jeden żołnierz nie jest gotowy xDDD
Polnischefuhrer - Nie kumam tego #asg ,banda starych #przegryw biega z 13-latkami po ...

źródło: dcHhHK30xM0KqtL3

Pobierz
  • 48
@Polnischefuhrer: A ja się z tobą częściowo zgodzę, mimo że sam ganiałem z "pistoletem na kulki" po pustostanach.
Dla mnie nie można porównać airsoftu do wojska, czy nawet ATków i nie ogarniam ludzi tworzących "plutony" mających ustandaryzowany "mundur" itp. Pobawić się można, ale nikt mi nie wmówi, że asgeje są przeszkoleni, usłyszałby taki jeden z drugim (włącznie ze mną) świst artylerii nad głową, to by się zesrał, okopów też nie potrafią
@Polnischefuhrer: Sam airsoft jest spoko ale ludzie których przyciąga to w większości jest tragedia. Poubierają się w ten szpej za grube tysiące i zgrywają twardych i zajebistych, a jedyny kontakt z wojskiem mieli w battlefieldzie. W dodatku to w #!$%@? toksyczne środowisko, jak nie wyglądasz jak choinka to z miejsca traktują cię jak gówno, choćbyś kosił wszystkich jak rambo.
@Polnischefuhrer: sobie zobacz "prawdziwych" żołnierzy - defensywa typu sranie w okopach i strzelanie na oślep, (artyleria i tak robi 90% roboty) albo ofensywa typu "czołg/bwp strzela w krzaki 30 metrów przed nim" a potem wchodzi piechota i wali w te krzaki czym się da (też głównie na oślep) aż przeciwnik albo zostanie wybity rykoszteami albo się podda - bo lepiej stracić prawie całą amunicję niż 1 życie.

Ale tak - asgowcy