Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej taka chęć uczestniczenia w spotkaniach z ludźmi z którymi już i tak przebywa 8 godzin dziennie. Z rodzicami się widujemy rzadko, raz do dwóch razy w miesiącu. No i tak się kłócimy a ja ciągle nie wiem kto ma rację. Dzwoniłem już do taty czy nie możemy kolacji przesunąć na sobotę, powiedział że nie ma problemu i jak o tym powiedziałem dziewczynie to znowu problem, że ona na kacu nie będzie z moimi rodzicami siedzieć. Zapytałem więc czemu musi tyle pić na tej integracji a ona, że na trzeźwo z nimi trudno wytrzymać. WTF!?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 126
@wiem_wszystko: bardzo negatywnie bym to odberal jakby różowa wolala iść do pracy niż do moich rodziców i po części jej skoro jesteśmy razem. Na pewno duża klotnia by z tego wynikła i w #!$%@? byłbym na nią zły. Zwłaszcza że leci sobie w kulki skoro Ty specjalnie przełożyłeś i jej też nie pasuje.

Nie poważna jakas. Wielki problem raz na ruski rok sie spotkac z rodzicami najblizszej jej osoby w zyciu.
Albo masz dziewczynę patusiarę, która uchlewa się przy ludziach z pracy, albo nie lubi twoich rodziców i głupio jej to wprost powiedzieć. Ew. obie rzeczy naraz.


@NapalInTheMorning: Przecież przyznał, że gania swoją dziewczynę po teściach co dwa tygodnie (i jeszcze twierdzi, że rzadko xD). Nawet jak się do teściów nic nie ma, to to jest zwyczajnie za często, po jakimś czasie już woli się poświęcić te pół dnia w weekend na
@wiem_wszystko: Obrzydliwe ale typowe zachowanie p0lki. Jak tam ponczoszki juz kupione? Szpileczki wypucowane? Żeby w końcu pokazać się koledze z działu obok. Mam nadzieję, że impreza z nocowaniem a nie jakiś szybki powrót do domu?
@wiem_wszystko: a) to twoi starzy, nie jej b) zawsze na integracjach firmowych cos sie na #!$%@? nadzieje, wiec szkoda nie isc c) ma racje z tym kacem, glowa boli, a tesciowie #!$%@?
@Jechanka Jeśli masz takie samo zdanie na temat swoich rodziców to współczuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym tam z moimi staruszkami z chęcią wyskoczył na kolację na miasto.