Wpis z mikrobloga

@leon121: @pietrek16 @szkiribiri Obejrzałem z czystej ciekawości.

Generalnie największy zarzut jaki mam to fakt, że cały ten bus wygląda zwyczajnie depresyjnie w środku. Jest CIEMNO. Czyli znowu za chwilę nasz ulubieniec będzie miał kolejne nerwy i lęki. Poza tym jestem ciekawy na ilu ze swoich super tanich darmowych miejsc będzie w stanie się ustawić tą kolubryną w Londynie bo się pewnie zdziwi jak mu się ta baza skurczyła.

Przynajmniej tag się
@Darth_Gohan: Ciemno to fakt. Ja bym dodał szyby w tylnych drzwiach przyciemniane. W dzień jak słońce rozjaśniłoby wnętrze. Wielka wada ta ta gródź, że nie można przeskoczyć na kierwonicę tylko trzeba jednak wyjść z samochodu. W deszczu to słabo. Ja bym też wywalił tą zasłonę i zobił jakieś drzwi do przysznica, nawet takie prymitywne bo nie ma się przed kim w sumie tam chować. Zasłona to syf, potem gnije i smierdzi
@szkiribiri: Wygląda wystarczająco/przyzwoicie i nie ma się do czegoś jakoś specjalnie #!$%@?ć ale też nie ma profeski. Najgorzej moim zdaniem ta kabina prysznicowa która jest jakaś taka ciasna w porównaniu do rozmiarów odyna. Dodatkowo bez daszku i z zasłonką więc pewnie będzie się nieźle gimnastykować aby wziąć prysznic.
@pietrek16: Od góry na pewno nie, IMO powinna być całkowicie odcięta od reszty busa z wentylatorem/oknem, tak aby wilgoć z niej nie dostawała się do części mieszkalnej. Wilgoć w takich "domach na kołach" to strasznie upierdliwa sprawa. Odizolowane kabiny prysznicowe mają kolejną zaletę to jest możliwość zostawienia mokrych rzeczy do odcieknięcia, podeschnięcia.
Co do samej zabudowy to ma zrobione jak chciał mieć, jakieś wielkiej fuszery tam nie widzę, do bólu prosto
@pietrek16: Sama kabina pewnie jest szczelna, wbrew niektórym opiniom na tagu są to jednak dość ogarnięci ludzie i bym nie podejrzewał że #!$%@? jakąś fuszere ze szczelnością ale patrząc na to jak to wygląda ogólnie, czyli od strony sufitu, rozmiar i zasłonkę to jestem pewien że będą z tym jakieś problemy i narzekanie odyna
@szkiribiri: troszkę jest druciarstwo ale nie #!$%@?łbym się do tego bo patrząc na poprzednie filmy Adasia jak płakał, że chce już jechać grzebać w mule to pewnie bardzo Jarek był poganiany żeby to skończył. Obstawiam, że jakby miał więcej czasu to byłoby to zrobione dużo porządniej.
@szkiribiri: nie no do Karola to nie porównuj jakiegoś Jarka bo obrażasz Karola. Podziwiam zawsze jak robi wszystko książkowo i z dokładnością, sam i siebie w domu tak nie robię bo mi się po prostu nie chce albo nie mam tylu narzędzi.. Karol pelna profeska.
Generalnie największy zarzut jaki mam to fakt, że cały ten bus wygląda zwyczajnie depresyjnie w środku. Jest CIEMNO.


@Darth_Gohan: pierwszy raz od bardzo dawna obejrzalem odcinek bo bylem ciekaw jak mu busa zrobili i... niby dobrze, a zle. Przede wszystkim to co Ty piszesz. Niby pieknie, lozko, prysznic, kibel, kuchnia, ale to wyglada po prostu depresyjnie.
I straszliwie razi ta grodz, optycznie bardzo duzo to przestrzeni zabiera i jest po prostu