Wpis z mikrobloga

Wysoka inflacja? Zagrożenie wojną ze wschodu? Potrzeby służby zdrowia? Kiepsko działający system edukacji w Polsce?
#!$%@? tam kobiety mają źle przez patriarchat. PiS je uciska 500+sami i dofinansowaniami dla przedsiębiorstw. Normalnie dyktatura jak nie wiem bo skrobania na zawołanie zakazują.
Dajcie nam rządzić to wprowadzimy jeszcze 800+ dokładnie tak samo jak PiS i będziemy realizować wiele innych feministycznych oraz tęczowych programów społecznych o kompletnie żadnej użyteczności społecznej. Grunt, że PiS rządził nie będzie.

Tak widzę opozycję będącą ,,alternatywą".
Przynajmniej marsz spokojny, bez agresji i innych problemów.
Wiem, że szkoda komentować naszą politykę, ponieważ mieszanie się w nią to jak postanowić popaprać się w błocie ale po prostu spójrzcie jak to wygląda dla przeciętnego faceta, który nie ma przy okazji aż tak tęczowych i simpiarskich (bo nie wiem jak nazwać wieczną postawę usłużną względem kobiet w tym matriarchalnym tak naprawdę państwie) poglądów.

#marsz4czerwca #lextusk
  • 7
@Ksut_Melodi: chyba niedokładnie słuchałes tego marszu i wybrałes to co chcesz
wiele razy była mowa o wojnie na ukrainie, rakiecie pod Bydgoszczą, stworzeniu silnej armii, zbrodniach putina, walce z korupcją i inflacją, pomocy przedsiębiorcom i pracownikom
#!$%@? tam kobiety mają źle przez patriarchat.


@Ksut_Melodi: to w 100% nasza wina, że pozwoliliśmy feministkom zbudować chochoła w postaci patriarchatu. Kobiety umęczkne, mężczyźni za to żyją jak królowie.
@mecenassrenas: najwięcej to tam było haseł podziękowań dla KODu, który pajacował już od 2015 w mniejszych grupkach, narzekań na urojoną dyktaturę i jakąś tam cenzurę o której mi nic nie wiadomo, a także jakieś prześladowania - nie wiem nigdzie nie słyszałem wśród moich znajomych aby kogoś PIS prześladował ze względu na poglądy czy coś. Prędzej ja mógłbym być taką osobą ale też nie jestem. Chyba, że żeby pis prześladował to trzeba
urojoną dyktaturę i jakąś tam cenzurę


@Ksut_Melodi: TVPiS, pegazus, partyjna prokuratura, CBA i policja mówi ci to coś?

prześladowania - nie wiem nigdzie nie słyszałem


Cos jak "zamknę oczy to mnie nie ma"

Roman Giertych, Jan Piński, Tomasz Szwejgert, procesy osób, które brały udział w pokojowych demonstracjach albo napisały coś w internecie to tylko przykłady
@mecenassrenas: pegazus to wywiad i on raczej nie będzie szpiegował szarych obywateli tylko poważne szychy, partyjna prokuratura to nie wiem bo nie siedzę w tym ale z tego co pamiętam to ta cała reforma sądownicywa Ziobry i tak jest klapą i koniec końców nie ruszyli tego tak poważnie i nigdy nie ruszą, CBA ściga tych którzy kradli poprzez łapówki, a więc słusznie, a policja przestępców.

Więc w czym problem?
Ci których
CBA ściga tych którzy kradli poprzez łapówki, a więc słusznie, a policja przestępców.


@Ksut_Melodi: szkoda że nie Szumowskiego za maseczki, Kaczyńskiego za budowe dwóch wież i Ziobre za wałki w FS

pegazus to wywiad i on raczej nie będzie szpiegował szarych obywateli tylko poważne szychy, partyjna prokuratura


na każdy podsłuch tzreba mieć zgodę sądu, a oni jej tutaj nie mieli. Taką zgodę musi mieć każdy organ tzn. policja, abw, cba itp.