Wpis z mikrobloga

❗️Sondaż @IBRiS_PL dla Radia ZET❗️
Gdyby wybory do Sejmu odbywały się w najbliższą niedzielę:
@pisorgpl - 34,4%
@Platforma_org - 29,1%
@Konfederacja - 13,4%
@nowePSL i @PL_2050 - 9,4%
@__Lewica - 8,6%
@AGROunia_ - 0,2%
Nie wiem - 4,9%

ALE SPOKOJNIE PRAWAKU. JESZCZE PARE DNI I OPOZYCJA PRZESKOCZY PRAWACTWO. HEHEHE **** !!!!


#polityka #bekazlewactwa #sondaz #neuropa #konfederacja #pis #wybory
  • 35
@Kryspin013: Haha. :D Ale to pijesz do sondaży robionych na zamówienie różnych mediów czy gdzie tam dzwoni w twoim łbie? Dla porównania średnia ze wszystkich sondażowni z maja:
PiS - 35,5
PO - 27
Trzecia droga - 14,5
Konfederacja - 11,0
Lewica - 10

Możesz zaklinać w nieskończoność rzeczywistość i żyć w swojej antyprawackiej bańce, jak wolisz.
Sondaże czerwcowe, które wychodziły m.in. dla RMF FM czy teraz ten pokazują to czego
Możesz zaklinać w nieskończoność rzeczywistość i żyć w swojej antyprawackiej bańce, jak wolisz.


@ShinpuTokubetsu: Czekaj, ze średniej konfederacja jest na 4 miejscu. Z twojego sondażu od irbis jest na 3 miejscu. Z tego co czytam na wykopie od kucy wykopowych PiS to lewactwo. Dla ciebie PiS to prawica?
@Kryspin013: W dupie mam co mówią kuce. A odnośnie podziału na prawice i lewice to możemy dywagować i dywagować jak ich umieszczać na osi poglądów i względem jakich poglądów.


@ShinpuTokubetsu: nom tyle, że nawet biorąc pod uwagę jakby PiS się skleiło z konfą (na czym wnioskuję ci zależy?) to PiS nie będzie miało większości sejmowej.
@Kryspin013: To tylko sondażyk mordo. Ciężko teraz dywagować. Jest kilka niewiadomych, które sprawiają trudność w ocenie przyszlosci:
- czy do Sejmu wejdą PSL i Hołownia? Wg mnie, jak zaczną balansować na progu to albo pójdą osobno albo np. PSL sam, a Hołownia na klęczkach pójdzie do Tuska - nie wiem. Albo może być też tak, że pójdą w koalicji i nie przekroczą progu. To jest chyba największa niewiadoma.
- jeśli wygra