Wpis z mikrobloga

TOP20 propagandzistów PiSu i Konfederacji na Wykopie z ostatnich 2 miesięcy. Pierwszy na liście oczywiście kleo z 56 znaleziskami, prawie codziennie coś dodaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaktualizowana lista propagandzistów została dołączona do najnowszej wersji dodatku oznaczającego propagandę na wykopie -> https://linktr.ee/wykopcan
Ponadto poprawiono kolorowanie nicków w powiadomieniach.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Pobierz
źródło: Propagandziści TOP 20
  • 40
@Jarusek: Kleospamix zawala wypok treściami Konfederacji Handlowej przez co większość nie chce tego czytać nawet jeśli treść okaże się spoko. Liczę na to że przyszłe updaty będą rozgraniczać największych trolli żeby człowiek się nie pogubił pisowskie trolle, trolle ruchu narodowego, ruskie trolle, nie wiem lewaki właściwe wspierające PIS w kwestiach gospodarczych i dyskryminacyjnych. . Hołownia, PSL nie ma trolli a trolle KO nie są aż tak szkodliwe jak PIS ale zobaczymy
@Skorvez_957_: jeśli PiS i konfa gra rękę w rękę w wiele tematów to trudno zrobić ograniczenia. Mam przypadki kont, które najeżdżają kilka miesięcy na jakiś temat np. imigrantów bez wskazania partii, a po tych kilku miesiącach odsłaniają się konkretnie z partią. W tej chwili większość to oczywiście konfederacja.
Wspólne tematy PiS+Konfa:
- LGBT nieustannie
- lewacy
- ekooszołomy
- imigranci
- zła UNIA (tu jest masa podtematów)
- złe Niemcy
-
@Jarusek: Czasami Konfederaci najeżdżają na lewicujący gospodarczo PIS i słusznie ale fakt, w wielu tematach politycznych nie są opozycją i nie identyfikują się z antypisem. Było im na rękę połączyć się z Korwinem by podłapać młodzieżowy/wolnościowy elektorat a w praktyce walić program i gdzie te 100 ustaw Metzena. Z tego co pamiętam lwia część Konfy zawsze było blisko pisu albo zostali odsunięci albo są wkurzeni że PIS za słabo jedzie po
bardzo mnie zbulwersowało jak to po pisowsku szczują na medyków zamiast na rząd który uchwalił prawo zabraniające ratować matki z dzieckiem

@Skorvez_957_: nie śledzę polityków lewicy, ale wydaję mi się, że głównie w tym temacie krzyczeli na rząd, tk. Natomiast faktem jest, że lekarze też mogliby się postawić, ale mają wywalone. Każdy "kto rodził" wie co się odwala na porodówkach.

Z resztą się mogę nawet zgodzić :)
@Jarusek: Też nie śledze ale za każdym razem kiedy oglądam program gospodarczy lub szczucie na mężczyzn to mnie skręca i stwierdzam że wolę głosować na PIS ma więcej do zaoferowania gdybym był lewakiem płci męskiej pragnącym socjal xD Ale nawet jeśli Lewica ma zrąbany program gospodarczy (też socjal) i społeczny (stosunek do służby wojskowej w stosunku do M i transmężczyzn) to chociaż coś tam krytykuje PIS i nie można powiedzieć że
@Skorvez_957_: kwestie światopoglądowe nie podlegają negocjacjom, dlatego mimo, że PiS i Lewicę łączy socjal to nigdy by nie zawiązali koalicji. PiS i Konfederację łączy światopogląd, a kwestie podatkowe i socjal? Tu już są możliwe kompromisy. Z resztą PiS odnośnie podatków wprowadził już postulaty Konfederacji - kwota wolna od podatku na poziomie 30 tys. Nikt już nie pamiętam, że Konfederacja kilka lat temu chciała, aby to była kwota 31,2 tys. PiS obniżył
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-06-09 at 22-10-40 konfederacja kwota wolna
Coś mi się wydaje że prędzej Konfederacja wymusi ostrzejszą retorykę wobec UE (Tsue, geje, świerszcze, murzyny płynące na pontonach) niż obniżkę podatków. Poza tym ponad 89% Polaków według ma pozytywną opinię od UE i uważam że konflikt z komisjami może sporo zaważyć na korzyść opozycji która obiecuje rozwiązanie problemu. Nawet Lewaki rozwiązały problem kar a Konfederacja? No ciekawe, jaki mają pomysł na politykę zagraniczną. Konfederacja też proponowała socjal tzw. bony edukacyjne. Aż
Pobierz
źródło: ft_2022.10.13_viewsoftheEU_01
Aż się dziwię że partie antyunijne mają dwucyfrowe poparcie.


@Skorvez_957_: Bo idiotom nie wytłumaczysz na przykład, że nasz węgiel to nie jest żadne "czarne złoto" tylko #!$%@? kamień u szyi dla gospodarki.
- LGBT nieustannie

- lewacy

- ekooszołomy

- imigranci

- zła UNIA (tu jest masa podtematów)

- złe Niemcy

- zgniły zachód

- TSUE, sądownictwo

- likwidacja gotówki (w ogóle to jest dla mnie jeden wielki temat sztucznie stworzony i pompowany)

- aborcja


@Jarusek: chłopie wymieniłeś akurat te tematy, w których pis daje oznaki rigczu XD także nie ma się co dziwić, że Konfa się tu zgadza z pisem. Może jakby
@e_m_p: Albo muszą sami się przekonać tak jak wcześniej Kukiz, Palikot i Kowalski Marian odbijają się czkawką do dziś. Nawet nie wspominaj o węglu górnicy a zwłaszcza zarząd i komunistyczna/pisowska solidarność to jedna z niewielu grup zawodowych na którą pluję a wiem na kogo znowu zagłosują. Zawsze łamią wszystkie inne strajki i walki o podwyżkę i jako jedyni dostają a medycy i reszta gówno bo są za słabym targetem.
Albo muszą sami się przekonać

@Skorvez_957_: Ja takim optymistą nie jestem. Co by się nie działo to większość z tych zapatrzonych w pis tylko czeka, żeby to partia im partia winnego wskazała zamiast pomyśleć samodzielnie.
@Jarusek: @jankes83

Wy już faktycznie przestańcie z wypisywaniem tych głupot o Konfie, bo jeszcze się okaże, że sami będą rządzić po wyborach, analizując poziom waszej propagandy w stosunku do sondaży wzrostów poparcia.
Dla normalnych to robicie z siebie pośmiewisko, a dla was to dużo lekcja od życia i chwila na przemyślenia.


@Jarusek: ...brak kasy na ukraińskich imigrantów...

Sam na to wpadłeś?
A na Polaków kasy wystarcza?
Przykro mi to mówić,
@Jarusek:

Upamiętnienie 80 rocznicy mordu na Polakach jest dla ciebie czymś nienormalnym?
Znowu się sam zaorałeś. Ty to chyba lubisz?
No i nie kłam, bocie. Nie obserwuję waszego tagu. Zbyt odmóżdża.
@Jarusek zrobisz taka sama listę dla Neuropy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a lew123 to chyba Bloodhorn bo jak mu zbanowali konto to zaraz te się pojawiło i treści identyczne
@velmar: wszystko z tagiem "konfederacja" wykopujesz. Jesteś zakochany w tej sekcie. To nie jest normalne...

@Jarusek zrobisz taka sama listę dla Neuropy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Rolnikt: oprócz osób, które promują konfederację/pis to niewiele jest użytkowników, którzy promują inne ugrupowania. Jest taki jeden i on widnieje na liście dodatku nawet na tej licie TOP20.