Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Związek z różnica wieku 25 lat?

Bez jakichś wstępów i historii w skrócie- ja różowy 24lvl jakieś 8 miesięcy temu niestety (wstyd) wdalam się w #romans z niebieski 49 lvl. Żonaty rzecz jasna. Zaistniało między nami uczucie. Aktualnie praktycznie żyjemy ze sobą. Mój partner sugeruje mi podjąć decyzje czy chce z nim spędzić życie. Chce się rozwieść i nowe życie dzielić ze mną. Kocham go, ale obawiam się tego rozwodu. Nie chce gościowi zniszczyć życia. Nie chce żeby wpadł z deszczu pod rynnę. Kilka razy były rozmowy nt rozstania (z mojej inicjatywy) w celu ratowania jego małżeństwa, ale on tego nie chce. Chce tylko usłyszeć ode mnie „ok, rozwiedź się i żyjemy razem”. Chce z nim być ale czy to ma prawo bytu? Czy miłość i wspólne pasje pokonają ta różnice wieku? Dogadujemy się świetnie, seks jest cudowny… ale boje się.. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 88
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: "Nie chce gościowi zniszczyć życia. "

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

a o czym geniuszko myślałaś zaczynając ten obrzydliwy romans ? że typo cie zaadoptuje, a jego żona przyjmie cie z otwartymi ramionami ? #!$%@? xd
  • Odpowiedz
a tu nadarzyła się okazja na miękkie lądowanie


@iEarth: dokładnie, jak się wypalił mu zzwiązek to niech odejdzie i wtedy podrywa, a nie takie zagrywki
  • Odpowiedz
Zawsze mnie to intrygowało jak kobiety lubią sobie robić krzywdę nawzajem. Jakby zajęty facet miał w ich oczach większą wartość niż singiel.

Przecież skoro ten gość zdradza swoją własną żonę, z która łączy go dużo więcej niż z tobą, to ile czasu zajmie mu zdradzenie ciebie z inną młodszą? ʕʔ jesteś tylko kobietą, nie jesteś wyjątkowa.

Okej tego Sebe Karyna.

PS tak, to spokojnie może być bajt.
  • Odpowiedz
olej tego Mirasa, baw się życiem i nie związuj się z emerytem. Za trzydzieści lat sobie podziękujesz za to.


@Stan_Przedzawalowy: dokładnie tak. Po pierwsze zniszczą życie kilku osobom tj. żonie i kto wie może tam są nawet dzieci. A zazwyczaj kończy się to tak, że chłop albo nie bierze rozwodu albo po czasie jednak woli siedzieć w domu z piwem w ręku i mieć gotowy obiad podstawiony pod nos, a nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim skąd ta pewność ze się rozwiedzie? Skad pewność ze nie będzie miał romansu z inna skoro teraz zdradza żonę na maksa? Czemu Ty się obwiniasz za to ze On zdradza żonę? Czy on Cię kręci tylko dlatego ze jest żonaty i jest taka atmosfera tajemnicy i wielkiej miłości walczącej z wrogami ich miłości ktorej nikt nie rozumie ? Czemu w ogóle zaczęłaś romans z tak starym facetem?
  • Odpowiedz
Cóż, pierwszy lepszy przykład: Edyta i Cezary Pazura. Różnica wieku 26 lat. Od 14 lat są małżeństwem. Trójka dzieci. Więc jak widać można. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zresztą Pazura ma obecnie 60 lat i według wykopków powinien być starszym panem poruszającym się o lasce xD A chłop ma lepszą formę i atrakcyjniejszy wygląd niż 90% 20-30 latków z wykopu. Często dla dojrzałego faceta młoda kobieta to dobra motywacja
  • Odpowiedz