Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Związek z różnica wieku 25 lat?

Bez jakichś wstępów i historii w skrócie- ja różowy 24lvl jakieś 8 miesięcy temu niestety (wstyd) wdalam się w #romans z niebieski 49 lvl. Żonaty rzecz jasna. Zaistniało między nami uczucie. Aktualnie praktycznie żyjemy ze sobą. Mój partner sugeruje mi podjąć decyzje czy chce z nim spędzić życie. Chce się rozwieść i nowe życie dzielić ze mną. Kocham go, ale obawiam się tego rozwodu. Nie chce gościowi zniszczyć życia. Nie chce żeby wpadł z deszczu pod rynnę. Kilka razy były rozmowy nt rozstania (z mojej inicjatywy) w celu ratowania jego małżeństwa, ale on tego nie chce. Chce tylko usłyszeć ode mnie „ok, rozwiedź się i żyjemy razem”. Chce z nim być ale czy to ma prawo bytu? Czy miłość i wspólne pasje pokonają ta różnice wieku? Dogadujemy się świetnie, seks jest cudowny… ale boje się.. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 88
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): nie warto. Po prostu. Jeśli typ ma żonę i dzieci to nawet jeśli dla Ciebie się rozwiedzie (w co szczerze mówiąc wątpię) to i tak nigdy nie będziesz w jego życiu najważniejsza. Będziesz w związku z tym typem i jego byłą żoną i dziećmi. Zawsze ważniejsze będzie pojechać po dziecko, zawieźć je, potem znowu zastanawianie się z kim spędzi święta, bo może jednak przy wigilijnym stole chciałby siedzieć
  • Odpowiedz
  • 24
@mirko_anonim No świetny pomysł. xD

Już pomijając różnicę wieku (możesz sobie policzyć w jakim wieku on będzie za 10-15-20 lat a w jakim Ty i jeśli facet nie jest bardzo aktywny fizycznie i dbający o zdrowie to... Powodzenia już za te 10 lat).
Ale facet od strzała zostawił żonę i dzieci dla młodszej dupy. To myślisz, że jak Tobie będzie wierny? Po grób? To już przysięgał i jakoś nie był skłonny dotrzymać.
  • Odpowiedz
Nie chce gościowi zniszczyć życia.


@mirko_anonim:
Sam sobie niszczy życie wdając się w romans. Nie jesteś jego pierwszą i ostatnią odskocznią od małżeństwa.
  • Odpowiedz
  • 7
Jeśli typ ma żonę i dzieci to nawet jeśli dla Ciebie się rozwiedzie (w co szczerze mówiąc wątpię) to i tak nigdy nie będziesz w jego życiu najważniejsza. Będziesz w związku z tym typem i jego byłą żoną i dziećmi. Zawsze ważniejsze będzie pojechać po dziecko, zawieźć je, potem znowu zastanawianie się z kim spędzi święta, bo może jednak przy wigilijnym stole chciałby siedzieć z dziećmi i rodziną.


@mirko_anonim To na dwoje
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lol, chłop na Ciebie przerzuca odpowiedzialność za rozwód swojego małżeństwa. Odpowiedzialny start. W życiu powinno być tak, że nawet jak zdradzasz to zastanawiasz się dlaczego i odchodzić od partnerki z własnej przemyślanej decyzji a nie uzależniając decyzję innej osoby.
  • Odpowiedz
1. Facet jest przystojny.
2. Facet jest bogaty.
3. Facet jest głupi (jakby był mądry, to by po prostu bzikał młodą cielęcinę a nie rozważał rozwód).
Ergo warto: niech się rozwiedzie, ożeni z tobą i przepisze połowę majątku na ciebie. Zero litości dla durnych facetów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim chłopu się wypaliło małżeństwo i nie miał sił sam odejść, a tu nadarzyła się okazja na miękkie lądowanie, jeszcze oczekuje że to Ty podejmiesz za niego decyzję i będzie mógł zrzucić odpowiedzialność na Ciebie bo to Ty mu powiedziałaś "rozwiedz się i żyjmy razem". Chyba ktoś tu cichaczem urwał się spod pantofla żony tylko z poszukaniem najpierw innej gałęzi na którą można bezboleśnie wskoczyć.

Nie daj sobie wmówić, że Ty coś
  • Odpowiedz
  • 3
@Ulfric_Stormcloak:

Kożyści płyną też w drugą stronę. Typiara zamiast wziąć rówieśnika i #!$%@?ć 20 lat zanim coś osiągną chce typa, który już wszystko ma i wskoczyć na gotowe.
  • Odpowiedz
@Jin: dodatkowo rozpierda&@ rodzinę

W sumie jak tak o tym pomyśleć, to faktycznie, jak trzeba być podłym i zepsutym, aby w ogóle wchodzić w relacje z żonatymi czy zamężnymi :p
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Proszę, błagam, nie rób tego! Moja 20-letnia córka związała się z 41-letnim facetem. Trwało to 4 lata. Na szczęście się skończyło. Seks to nie wszystko. Zrobisz sobie krzywdę. Ponadto, jeśli taki typ jest w stanie rozwieść się dla Ciebie, to pomyśl, co ma w tym swoim łbie, jakie wartości - Dla niego będziesz tylko jego wizytówką wśród jego znajomych - jego ego wypier...li pod sufit, jak będzie widział,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): W sumie nie mogę się zdecydować, czy zdradzaczy/zdradzaczki powinno się:
1) kastrować (ucinać ptaka i jaja/wycinać macicę i jakniki) oraz wypalać jakieś znamię na policzkach i dodawać do ogólnoświatowego rejestru jak w przypadku pedofili,
2) czy po prostu dekapitować
Jak myślicie?


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz