Wpis z mikrobloga

Lecimy z #rozdajo plakatu zdjęcia z tego wpisu.
Plakat w formacie 50 x 70, bez ramy. Idealny do powieszenia na ścianie w Twoim domu, lub wręczeniu komuś jako prezent. Zasady są takie, że plusujesz ten wpis i z plusujących wybieram jedną losową osobę. Czas operacyjny 24 godziny.

A jak chcesz to możesz zaobserwować mój Instagram - http://www.instagram.com/sop3l3k

#sopelek #fotografia #kolej #pkp #pociagi #pociagiboners
mrsopelek - Lecimy z #rozdajo plakatu zdjęcia z tego wpisu.
Plakat w formacie 50 x 70...

źródło: 57749

Pobierz
  • 40
@mrsopelek: #!$%@? za tydzień wesele mojego przyjaciela taki dodatek do tego co mam dla niego, byłby złotem. Poproszę o wygraną, ale nie muszę dostać skoro nie będę będę wylosowany
  • 6
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: @van_der_bike Ja #!$%@?, a wy znowu swoje. Ja nie wiem kiedy się tu wam znudzi pisanie tych wysrywów, "o, ukradną ci". #!$%@? serio no już, każde powiadomienie, to w 90% takie komentarze. Jakbym ja miał takie nastawienie, to w życiu bym żadnego zdjęcia nie wstawił do internetu. Niestety póki co jest większa szansa, że to zdjęcie ukradnie ktoś niespełniony niż ukradnie to PKP. Oni mają swój materiał wystarczająco. I serio,
  • 7
@wiesniakzdziuryzabitejdeskami: A to nie są poglądy, tylko pisanie jakiś wysrywów "o, ukradną ci". To mi ukradną, #!$%@? mam na to i ludzie powinni mieć jeszcze bardziej na to #!$%@?, a nie przeżywają, jakby to było zdjęcie ich dziecka. #!$%@?. No i tradycyjnie myślenie na zasadzie "nie chcesz żeby Cię bili, to tamtędy nie chodź". Tylko, że te zdjęcia wnoszą jakąś wartość dodatnią, a te komentarze to są dla komentarzy i nikt