Wpis z mikrobloga

Kogo mi się dobrze słuchało:
* dawny Korwin sprawne wypowiedzi, spojrzenie na sprawy z innej strony, zmusza do podważania stanu zastanego, całkiem ciekawie opowiada i przedstawia wywody
* śp doc Józef Kossecki (na 2x przyśpieszeniu) masa rzeczy z polityki i merytoryka wykłady o cybernetyce społecznej
* śp Karoń (na jego kanale, z uporządkowanym materiałem)
* Mentzen jak gada o konkretach i i planach, o biznesie
* Sommer, po prostu odpalam sobie jego lajwy czy premiery i po prostu słucham, może gadać prawie o byle czym. a ma kilka ciekawych tematów to już w ogóle luks
* Dobromir Sośnierz, dobrze się go słucha, jego przygotowane teksty to miodek
* Bosak, fajne zgrabne wypowiedzi, bardzo do rzeczy, bardzo konkretne, chociaż ostatnio zdecydowanie zdarzało mu się gubić
* aktualny Korwin, o dziwo nadal da się go słuchać, nie licząc pojedynczych wypowiedzi wartych facepalm-a. jego twitter pomijam dla spokojności
* Szymon Mówi, sprawny konkretny

Reszty związanych słucha mi się średnio, albo wręcz źle:
* Michalkiewicz (prócz jego ulubionej teorii spiskowej, ale to maks kilka razy można posłuchać)
* Braun (też, wykład o Koronie Polski ok, ale wiele więcej nie zdzierżę)
* Ziemkiewicz, niby jak się wsłuchasz to jeszcze idzie, ale generalnie mam opór i bardzo rzadko słucham
* Berkowicz bo krindź jak słyszę jego styl naśladujący dawnego Korwina, ale jednak zniekształcony przez siebie samego. miał jeden wykład o filozofii całkiem ok
* Dziambor kiedyś nawet ok, ale tak spotulniał ostatnie lata, a potem przekształcił się w antykorwinistę, że nie da się słuchać, a i jak mówi o wolności to tak nudno
* Kulesza, troll-styl niby ok, ale w sumie nie ma czego słuchać, nic odkrywczego
* Winnicki, rozwijał się, nawet szedł w niezłe zrozumienie wolności gospodarczej, ale odpadł z gry niestety (o ile wypowiedzi o wolności były z jego głębokiego przekonania i by mu się nie odwidziały), potencjał na skok do pierwszej grupy, sprawne wypowiedzi

#korwin #kossecki #karon #mentzen #sommer #sosnierz #bosak #wojnaidei #michalkiewicz #braun #berkowicz #dziambor #kulesza #winnicki #polskiyoutube #konfederacja
  • 8
  • Odpowiedz
@look997: nie uważasz, że zamiast słuchać ludzi prezentujących twoje poglądy to właśnie powinieneś odpalać sobie jakichś lewaków? nie jakieś skróty czy coś ale pełne wypowiedzi? dla mnie w ogóle słuchanie jakichś publicystów, którzy nie pracują uczciwie, a żyją z #!$%@? w kółko tego samego to strata czasu, ale jak już to robić to lepiej sobie odpalić takich z którymi w głowie można sobie debatę przeprowadzić przeciwko ich argumentom
  • Odpowiedz
  • 0
@yahoomlody: Znam poglądy lewicy no ale podaj ludzi których dobrze się słucha z lewicy.

Raczej miałem na myśli kogo dobrze się słucha, jakie kto ma skille, ale można i ten temat przerobić.
  • Odpowiedz
nie uważasz, że zamiast słuchać ludzi prezentujących twoje poglądy to właśnie powinieneś odpalać sobie jakichś lewaków? nie jakieś skróty czy coś ale pełne wypowiedzi?

@yahoomlody: po czymś takim normalny człowiek musi w ramach rekonwalescencji przez kilka dni musi faszerować się godzinami wartościowych treści np. Robertem Gwiazdowskim
  • Odpowiedz
@look997: dobrze ci się ich słucha, bo gadają to co chcesz usłyszeć xD

nawet tutaj fajnie widać jak to dziambor był fajny do momentu jak na korwina nie zaczął wjeżdżać, wtedy już be

ja nie marnuję czasu na godzinne słuchanie monologów czy lewaków czy prawaków, z publicystów z rzadka odpalam ziemkiewicza czy michalkiewicza, ale oni i tak w kółko gadają to samo

mentzena i bosaka słucham, bo to stety niestety politycy
  • Odpowiedz
  • 0
dobrze ci się ich słucha, bo gadają to co chcesz usłyszeć xD


@yahoomlody: Za bardzo upraszczasz.

po czymś takim normalny człowiek musi w ramach rekonwalescencji przez kilka dni musi faszerować się godzinami wartościowych treści np. Robertem Gwiazdowskim


@siadatajta: Lubię Gwiazdowskiego, trafne tweety, dłuższe teksty od biedy ale raczej do tej drugiej grupy bym go zaliczył. Ostatni film z nim to rozmowa z Draganem.

@yahoomlodyNo To Kapelę całe i Środę kawałek
  • Odpowiedz