Wpis z mikrobloga

Człowiekowi się czasami spieszy a raz że kolejki do kas bo obsługa robi hot dogi a dwa, że dystrybutory pozajmowane bo się ktoś zastanawia jaki sos. Ja nikomu nic nie zabraniam ale jak jest duży ruch to powinna być kasa paliwo only iotwierana (czy tam paliwo + "nie restauracyjne" zakupy).


@To_ja_moze_pozamiatam: I często obsługuje to 1 osoba. Jak sobie to wyobrażasz przy 2 kasach kiedy jest 1 osoba?
@ardan95: tankuj na innej stacji, widocznie ta jest mocno oblegana przez kierowców albo w innych godzinach.
tankowanie to nie jest coś, co następuje nagle i musisz to zrobić przed faktem postawionym. tylko mniej wiecej wiesz ile dni jeszcze możesz przejechać czy wreszcie sama rezerwa.
Nikt nie wpadł na to, że place tylko gotówką? Gdzie są ci wykopowi przeciwnicy cyfryzacji pieniądza xd?

Być może jechałem czyimś autem bez swiadomosci i możliwości zatankowania go w wygodniejszym czasie niż przed pracą. Ale którego wykopka by to interesowało. Zesrać się trzeba i #!$%@?.
Nikt nie wpadł na to, że place tylko gotówką? Gdzie są ci wykopowi przeciwnicy cyfryzacji pieniądza xd?


@ardan95: wiem, że dziś takich co raz mniej ale nie widziałeś nigdy automatu, w którym można płacić gotówką?
ale co to ma do rzeczy?

Faktura przychodzi pocztą albo elektronicznie, ale oczywiście lepiej po nią postać do kasy w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: sie zesrales do mnie, a do mnie przychodzi elektronicznie.

Tamten mi probowal wmowic, ze lepsze sa dystrybutory z karta przedplacona, a tam musisz za kazdym je'banym razem wpisuwac mozolnie dane do fv