Wpis z mikrobloga

@ardan95: typowi zrobisz dzień bo poczekasz, dzięki temu sam możesz wyciągnąć z tego pozytywną akcję. Koniec końców będzie Ciebie to kosztowało 5-10 min a może pozytywnie wpłynąć na Twój dzień
Zatankować rano nie można bo zamiast jak człowiek zjeść w domu śniadanie to stoi przed Tobą 15 osób i zamawia zapiekanki


@ardan95: oho jaśnie pan kierowca chce zatankować. A ktoś na stacje przyszedł zjeść i musi czekać bo jakiś typ który komentuje czyjeś życie na wykopie chce zapłacić za paliwo.
Zatankować rano nie można bo zamiast jak człowiek zjeść w domu śniadanie to stoi przed Tobą 15 osób i zamawia zapiekanki


@ardan95: 15 czyli jak domniemam 3 - 4? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mi się podobają czasy gdzie nikt nie dyktuje gdzie i kiedy można sobie zjeść na co ma się ochotę.
Co prawda nie jadam tych zapiekanek, ale tankuję sobie "przy okazji" wcześniej, a nie
Człowiekowi się czasami spieszy a raz że kolejki do kas bo obsługa robi hot dogi a dwa, że dystrybutory pozajmowane bo się ktoś zastanawia jaki sos. Ja nikomu nic nie zabraniam ale jak jest duży ruch to powinna być kasa paliwo only iotwierana (czy tam paliwo + "nie restauracyjne" zakupy).


@To_ja_moze_pozamiatam: Ja Cię rozumiem, jednak gdy się spieszysz należy to po prostu uwzględnić, nawet to, że dystrybutory będą zajęte. Stacje to
E tam myślę że ludzie by się przyzwyczaili do takich kas gdyby je wyraźnie oznaczyć. Myślę że z czasem jakieś samoobsługowe postawia i będzie git


@To_ja_moze_pozamiatam: To wprost spadek zysków, to Ty się przyzwyczaisz ;)
Ponarzekasz ponarzkasz, ale zapłacić musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No masz już w wielu przypadkach samo obsługowe, czytaj apka do płacenia. I zapewne to się rozwinie jeszcze bardziej tzn. ustandaryzuje.