Wpis z mikrobloga

#gospodarka #ekonomia #gielda #finanse #inflacja
Pensja minimalna 4300 juz w przyszłym roku.... to więcej niż pensja średnia 8 lat temu xDDDDDDDDDDDDDD

W 2015 pensja średnia w gospodarce narodowej to 3900 a w sektorze przedsiębiorstw 4200 XDDDDDDDDDDDDDD

Boże miej nas w opiece. Już niedługo kajzerki z mrozonego ciasta po 1 zł.
  • 72
  • Odpowiedz
  • 31
@wuwuzela1: No ja już się trochę pogodziłem z emigracją. Pensja minimalna rośnie szybciej od moich zarobków, przy aktualnym trendzie za parę lat będę zarabiać minimalną albo będę bezrobotny, bo przy swoich oczekiwaniach przestanę być opłacalny dla moich pracodawców. Zobaczymy jeszcze na jesień, ale jak pis wygra to zacznę przygotowywania na poważnie. Kwalifikuję się na Express Entry do Kanady, moja wybranka jest jeszcze wyżej punktowana ze względu na zawód, sprzedamy wszystko czego
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Ten wzrost minimalnej to wzrost doslownie wszystkiego co nas otacza xD Ceny w sklepie wzrosna, koszty najmu wzrosna, spirala sie nakreca ale polacy debile jak zwykle winnego widziec beda u tych ktorzy chca pracowac. Az przyjdzie taki moment ze nasza atrakcyjnosc dla zagranicznych inwestycji bedzie malec widzac co sie dzieje.
  • Odpowiedz