Wpis z mikrobloga

#przegryw #pracbaza #zalesie #krakow
Pisałem, że złożyłem wypowiedzenie
No i szukam innej pracy.

Stwierdziłem #!$%@? to produkcja
Bo wy tak #!$%@? że wy na produkcji macie 5 do ręki na start.

xD 3600 zł do ręki
Trzy zmianówka
Praca w trybie ciągłym, bo taniej jest nająć pracownika do pilnowania i przegonienia maszyn w niedziele niż wyłączać całą produkcje na święta i niedziele.
  • 26
@kodecss
powiedz że to bait, zwolniles się bo sie naczytałeś wykopu? ze baba w Lidlu ma 5k netto? xDDD

Na helpdesku to się idzie jak się ma 20lat, zamiast pracować w fabryce smrodu xD.
Pracujesz 2-3 lata i zdobywasz doświadczenie i życie płynie lepiej.

Na jakiego programistę złożyłeś CV? Potrafisz coś czy tylko Ci się wydaje ( ͡ ͜ʖ ͡)
@IcyHot: junior front - od ponad 2 lat się uczę sam.
Robie jakieś zlecenia na strony - pewnie mi się wydaje.

Nie zwolniłem się, bo równie dobrze mogę pójść do szefa i powiedzieć że biorę to 5000 i zostaje.
Pisałem, że złożyłem wypowiedzenie

No i szukam innej pracy.


Stwierdziłem #!$%@? to produkcja

Bo wy tak #!$%@? że wy na produkcji macie 5 do ręki na start.


xD 3600 zł do ręki

Trzy zmianówka


@kodecss: nawet nie myśl o pójściu na produkcję, jeśli nigdy nie pracowałeś na produkcji to miesiąca nie wytrzymasz, jeszcze trzyzmianówka. machającypapiez.jpg
@kodecss: #!$%@? zegar biologiczny, w weekendy będziesz odsypiał a po nockach będziesz zombie, nawet dwie zmiany mogą męczyć bardzo a co dopiero nocki, jedna zmiana - stałe godziny pracy to najlepsza opcja. serio. Jeśli nigdy nie pracowałeś na zmiany to nie idź w to chyba że na bardzo krótki czas ale jeśli masz możliwość w to nie iść to nie idź