Wpis z mikrobloga

✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mirkoanonim

Wyjaśnienia dla potężnych wyk0pków którzy złapali HQ Bait™️ z tego wpisu:
- https://wykop.pl/wpis/71695715/obserwuj-mirkoanonim-panie-panowie-zostalem-pedofi
- https://wykop.pl/link/7129035/mirko-anonim-zglasza-uzytkownika-organom-scigania

Takich wpisów które są "na granicy łamania prawa" w anonimach pojawia się dziesiątki i nie jest to dla nas nic nowego. Mój komentarz w notatce moderatora był napisany czysto dla beki - nie spodziewałem się, że wykręcicie z tego taką aferkę. Co prawda liczyłem na jakąś inbę, ale znaleziska się nie spodziewałem xD

Pomijając już to, że dla podpowiedzi od początku plusowałem wszystkie komentarze typu "ale frajerskie ku**y" i inne które mnie obrażały, to pisząc ten komentarz z tekstem 'Dostałem taki przykaz' prawie się osmarkałem xD Czytając coś takiego dla mnie byłaby to oczywista zarzutka, więc albo to wy jesteście opóźnieni, albo ja xd

Projekt mirko.pro nie współpracuje i nie współpracował z żadnymi organami ścigania, prokuratorem dziura w dupie czy innymi jednostkami specjalnej troski typu ECPU lub moderacja wykopu.

Nie mam też z tego absolutnie żadnych realnych materialnych profitów, więc jaki tok rozumowania doprowadził was do tego, że mógłbym latać po notariuszach i załatwiać jakieś pokwitowania (które nawet nie mają sensu, bo kto mi zabroni manipulować logami, które są zbierane albo i nie xd), albo w magiczny sposób przekazywać komuś IP xD

Dla osób które piszą coś o "upadku projektu" xDD Wyjaśniam - mirko.pro (Mirko Anonim) to apka którą sam napisałem, hostuję z własnych pieniędzy, i jedyne co daje, to że ja i inni moderatorzy musimy codziennie czytać wpisy o narzekaniu na cały świat i takie oczywiste baity jak ten z tego wątku, że jakiś mitoman wykopek wyruchał małolatę xDD Nie chcę żeby to zabrzmiało źle, ale powtarzam - nikt nie ma z tego żadnych profitów, więc bez obrazy, ale mam w dupie czy jutro wejdziecie dodać kolejny toxic wpis z narzekaniem na normików xd.

Oczywiście nie wszystkie wpisy takie są - sporo osób szuka po prostu realnej pomocy i to dla Was to robimy i będziemy robić dalej

Wypok serious business. Przynajmniej trochę się pośmiałem xd

Pozdrawiam osoby którym afera poprawiła humor, a całą resztę która się pięknie zesrała odsyłam w stronę Choroszczy.


#zarzutkadoskonalejjakosci #thebestofmirko #wykop #heheszki #mirkopro #moderacjacontent
digitallord - ✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mi...

źródło: wykopeks_pelican

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 1
@MajsterOfWihajster: ja nawet wczoraj pisałem na telegramie do modów, że brakuje dobrych baitów jak na starym wykopie, więc ten z dziś to była taka gwiazdka z nieba i odpowiedź na moje prośby. Może zarzutka nie do końca dobrze poprowadzona, ale i tak jestem rozczarowany, że poszło to w takim kierunku xD

PS - Jeśli komuś chce się postawić swoje anonimowe i prowadzić to lepiej, to ja chętnie zdejmę Mirko Anonim.
Byłoby
digitallord - @MajsterOfWihajster: ja nawet wczoraj pisałem na telegramie do modów, ż...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-14 o 23.48.24

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 24
polecam zajrzeć do screenów xd To już koniec zabawy,


@digitallord: Oj nie , zabawa dopiero sie zaczyna, regularnie trzeba będzie przypominać ze to jest gówno, a nie anonim, bo siedzi tam ktoś, co se robi #!$%@? dowcipy i nie wiadomo czego sie można spodziewać. To miało być miejsce, gdzie ludzie mogą wyrzucić coś z siebie tylko pod warunkiem ze to będzie anonimowe, a nie sie stresować czy komuś coś nie odwali.
  • Odpowiedz
  • 0
@obk: Bezbeku wszystko masz już wyjaśnione wyżej i w głównym wątku. Moja aktywność na wykopie to dodanie posta raz na pół roku, więc 'doznawanie wielu nieprzyjemności ze strony społeczności' robi na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Nie każdy prowadzi tu swoje życie tak jak Ty xD
  • Odpowiedz
@digitallord: zarzutka to dopiero będzie jak nakryjesz swoją pannę siedzącą na bolcu jakiegoś rodrigo, a ona ci wtedy powie "kochanie, ale dałeś się wkręcić, myślałeś że my tak na poważnie? Haha beka z ciebie, przecież on mnie penetruje ironicznie, to tylko taki żart"
  • Odpowiedz
  • 1
@PiersKurczaka: To jest niesamowite - sam OP napisał, że to był bait, ja dostarczyłem materiały potwierdzające, że z mojej strony to też bait, a wy ciągle angażujecie się emocjonalnie w nieistniejącą historię na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

Odstaw na trochę wykop bo już Ci się zaczyna mieszać z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
  • 1
@digitallord: Dzięki za pięknego screena z argumentem, dlaczego ktoś powinien unikać tego zakłamanego skryptu.

Nie każdy prowadzi tu swoje życie tak jak Ty xD


@digitallord: Typie, moja aktywność to średnio 7 akcji dziennie, to, że na wykopie masło siedzisz to nie znaczy ze nie przesiadujesz jak #!$%@? na paru upośledzonych pseldokopiach wykopu. W internecie nie jesteś anonimowy, szczególnie jak korelują ze sobą koneksje z sieci i z realnego życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@obk: czwarta gęstość xD Jak już w takie insynuacje idziemy, to równie dobrze Ty możesz być tym OPem który zrobił laskę na imprezie i dlatego się tak odpaliłeś.

Mamy po prostu inny zestaw informacji, dlatego nie widzę za bardzo sensu dyskusji z Tobą. Nie wiesz jak wygląda w praktyce moderowanie anonimów (tak samo jak większość wykopków którzy się tutaj zesrali) i jakie treści ludzie tam wrzucają, więc wycięty fragment z mojej
  • Odpowiedz
  • 2
Dobra jajcarze, a kiedy ogarniecie apke moblilnna iOS? Czy to tez zarzutka?


@30062018: Ty i Twój wspaniały umysł jest doskonałym przykładem z jakimi osobami się tutaj kłócę xd
  • Odpowiedz
  • 0
czwarta gęstość xD Jak już w takie insynuacje idziemy, to równie dobrze Ty możesz być tym OPem który zrobił laskę na imprezie i dlatego się tak odpaliłeś.


@digitallord: Ale oczywiście, że jest i taka możliwość, dobieraj sobie dalej najwygodniejsze dla ciebie scenariusze i urośnij kurduplu.
  • Odpowiedz
@digitallord Nie złapałam się na ten b8, ale poniekąd takim zachowaniem chyba upierd*liles właśnie swój projekt xD chociaz patrząc na poziom wykopków za 3 dni zapomną i dalej będą pisac wysrywy
  • Odpowiedz