Wpis z mikrobloga

✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mirkoanonim

Wyjaśnienia dla potężnych wyk0pków którzy złapali HQ Bait™️ z tego wpisu:
- https://wykop.pl/wpis/71695715/obserwuj-mirkoanonim-panie-panowie-zostalem-pedofi
- https://wykop.pl/link/7129035/mirko-anonim-zglasza-uzytkownika-organom-scigania

Takich wpisów które są "na granicy łamania prawa" w anonimach pojawia się dziesiątki i nie jest to dla nas nic nowego. Mój komentarz w notatce moderatora był napisany czysto dla beki - nie spodziewałem się, że wykręcicie z tego taką aferkę. Co prawda liczyłem na jakąś inbę, ale znaleziska się nie spodziewałem xD

Pomijając już to, że dla podpowiedzi od początku plusowałem wszystkie komentarze typu "ale frajerskie ku**y" i inne które mnie obrażały, to pisząc ten komentarz z tekstem 'Dostałem taki przykaz' prawie się osmarkałem xD Czytając coś takiego dla mnie byłaby to oczywista zarzutka, więc albo to wy jesteście opóźnieni, albo ja xd

Projekt mirko.pro nie współpracuje i nie współpracował z żadnymi organami ścigania, prokuratorem dziura w dupie czy innymi jednostkami specjalnej troski typu ECPU lub moderacja wykopu.

Nie mam też z tego absolutnie żadnych realnych materialnych profitów, więc jaki tok rozumowania doprowadził was do tego, że mógłbym latać po notariuszach i załatwiać jakieś pokwitowania (które nawet nie mają sensu, bo kto mi zabroni manipulować logami, które są zbierane albo i nie xd), albo w magiczny sposób przekazywać komuś IP xD

Dla osób które piszą coś o "upadku projektu" xDD Wyjaśniam - mirko.pro (Mirko Anonim) to apka którą sam napisałem, hostuję z własnych pieniędzy, i jedyne co daje, to że ja i inni moderatorzy musimy codziennie czytać wpisy o narzekaniu na cały świat i takie oczywiste baity jak ten z tego wątku, że jakiś mitoman wykopek wyruchał małolatę xDD Nie chcę żeby to zabrzmiało źle, ale powtarzam - nikt nie ma z tego żadnych profitów, więc bez obrazy, ale mam w dupie czy jutro wejdziecie dodać kolejny toxic wpis z narzekaniem na normików xd.

Oczywiście nie wszystkie wpisy takie są - sporo osób szuka po prostu realnej pomocy i to dla Was to robimy i będziemy robić dalej

Wypok serious business. Przynajmniej trochę się pośmiałem xd

Pozdrawiam osoby którym afera poprawiła humor, a całą resztę która się pięknie zesrała odsyłam w stronę Choroszczy.


#zarzutkadoskonalejjakosci #thebestofmirko #wykop #heheszki #mirkopro #moderacjacontent
digitallord - ✨ Topka gorących 12h osiągnięta, więc wrzucam post odnośnie afery z #mi...

źródło: wykopeks_pelican

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 1
@shnitzel: Nie oszukujmy się - to był oczywisty bait na który złapały się same #!$%@? Sebki.
Póki co upadek projektu wygląda tak, że jest 10 razy więcej odwiedzin a wykopki przestały szczekać, więc trochę iks de.

Nadal nie mogę uwierzyć, że ktoś wziął na serio to, że sprzedając OPa na psy pisałbym o tym w publicznej notatce xd Jest w tym sporo mojej winy, bo to brak profesjonalizmu, ale #!$%@?, ludzie...
  • Odpowiedz
że sprzedając OPa na psy pisałbym o tym w publicznej notatce


@digitallord: naprawde ciezko wyobrazic sobie kogos tak zaburzonego zeby mial czas sie bez zadnej materialnej ani wymiernej korzysci uzerac zglaszaniem tego, skladaniem zeznan, zabezpieczeniem logow, ogolnie rujnowaniem sobie kilkunastudniowek na taka zabawe
  • Odpowiedz