Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki

Holandia może nie jest krajem zbyt popularnym na wakacyjne podróże, ale mimo to da się tam znaleźć parę ciekawych miejsc ;)

Zapraszam do znaleziska: https://wykop.pl/link/7130289/holandia-info-praktyczne-places2visit-pl

Chętnych zapraszam do obserwowania naszego hashtagu #podrozeplaces2visit jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami

#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #citybreak #miasto #ciekawostki #holandia #niderlandzki #travel
places2visit - Cześć Mirki i Mirabelki

Holandia może nie jest krajem zbyt popularnym...

źródło: holandia-1024x683

Pobierz
  • 48
@places2visit właśnie Holandia jest zajebista, uwielbiam! Byłem póki co 2 razy tylko ale będę jeszcze nie raz. Bardzo podoba mi się klimat zabytkowych miast i miasteczek (Delft, Leida, Hoorn Gouda <3), architektura, mnogość wody i łódek wszędzie, oraz ich taki porządek i schludność. Plus ślady ich historii które mógłbym bez końca odkrywać + mój ulubiony Vermeer i ogólnie malarstwo Złotego Wieku.
Amsterdam podobał mi się najmniej przez wrzeszczących ćpunów, ale nadal chciałbym
@velotri nocowałem w centrum na Starym Mieście i to nie było fajnie. Ale poza tym mi się podobało. Jeszcze wiele mam tam do zobaczenia.