Wpis z mikrobloga

Pogodziłem się z tym, że nie będę miał kobiety, ostatnio zacząłem być normikiem natomiast nie zmieniło się jedno 1) żadna dziewczyna nie jest mną zainteresowana 2) czuję, że romantyczność nie jest dla mnie, nie czuję potrzeby bliskości fizycznej (może to lęk przed tym że co jak to mam pocałować babę halo nie wiem jak), ale nawet tak nie potrafię sobie wyobrazić żebym się do jakiejś przytulić. Ja po prostu nigdy nie czułem się kochany i pożądany, i może dlatego to wszystko. Totalny g8wnowpis natomiast po kilku miesiącach abstynencji od wypoku musiałem coś dodać #przegryw #samotnosc #tfwnogf #zwiazki #blackpill #redpill
  • 6
  • Odpowiedz
Pogodziłem się z tym, że nie będę miał kobiety


@mzlg: Też.

ostatnio zacząłem być normikiem.


Nie umiem być "kimś", jestem sobą.

czuję, że romantyczność nie jest dla mnie, nie czuję potrzeby bliskości fizyczne.


Chciałbym kochać i być kochany, ale już sie pogodziłem. Chciałbym, ale nie oczekuje. Tak musiało być ehh
  • Odpowiedz
@mzlg
Kolejny przegryw.

Teraz dopisz gdybym:
-mial 180 cm wzrostu
-byl bogaty
-mial znajomych
-zajebiste auto.
#przegryw maja postanowienia 8 dni. Później wywracają do #!$%@? i tłumaczenia, ze to nie ich wina. Wiem fobia społeczna, chu*** geny, neet i brak perspektyw.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 7
@Wolf1986: moje jedyne wyjaśnienie to to znane wszystkim, większość mężczyzn dla kobiet jest nieatrakcyjna, musiałem się wyżalić, bo po prostu przez to że znalazlem znajomych, zapomniałem o tym smutnym fakcie
  • Odpowiedz
@mzlg: zyje 30 lat na tym świecie i nigdy mi kobieta nie okazała zainteresowania. W szkole do kolegów robiły podchody, tylko nie do mnie, żadna do mnie nie zagadała ani żadna nie dała choc 1% zainteresowania moją osobą. Coś o tym wiem. Należy się z tym pogodzić i żyć sam ze sobą, w samotności. Nie jest łatwo, ale jak już sam zrozumiesz, że tak musi być, to będzie lepiej.
  • Odpowiedz