Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Wygląda to jakoś czy słabo jest? Do garnituru raczej wpadnie biała koszula, pasek i buty zostają. A ta druga opcja z jasnymi spodniami i marynarką będzie ok? Mam zamiar zamienić na brązowy pasek i buty oxfordy też brązowe.Drugie zdjęcie w komentarzu. #modameska
KubaS1988 - Mirki potrzebuje pomocy. Wygląda to jakoś czy słabo jest? Do garnituru ra...

źródło: IMG_20230615_123911

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@KubaS1988: ja polecam do tego zegarek, fajnie jak pasek w zegarku będzie dopasowany do paska i butów.
Do marynarki można dodać poszetkę, zawsze z nią garniak wygląda znacznie lepiej
jak to nie jest super formalne to może zamiast białej koszuli lepsza jest ta niebieska.
Jak jest super formalne to do tego górnego zestawu krawat.
  • Odpowiedz
  • 0
@PawMad: do garnituru planuje jednak białą koszulę i oczywiście jakiś krawat. Na zdjęciach jest co na tą chwile posiadam. Jakie buty dobrać do jasnych spodni? Zostawić gołą kostkę czy dać jakieś skarpetki?
  • Odpowiedz
@KubaS1988: Poszetka to koszt często nawet 20 zł a bardzo poprawia efekt.
do jasnych ja jestem zwolennikiem brązowych jeśli są. Z marynarką powiedziałbym że raczej zakryta kostka. Bez marynarki z podwiniętymi rękawami bez krawata czyli bardziej na luzie odkryta mogłabybyć ale ja nie jestem zwolennikiem odkrytych kostek przy takich butach.
  • Odpowiedz
@KubaS1988: odnośnie skarpet to można tutaj też się pobawić nie muszą być banalne, formalne czarne czy w rąby, mogą być kolorowe i jest to dobrze widziane.
  • Odpowiedz