Wpis z mikrobloga

Ma ktoś godnego polecenia neurologa dziecięcego, oraz poradnie psychologiczno pedagogiczną w #poznan syn ma wyjebongo na gadanie ze starymi i pozostałymi zresztą tez. Oczywiście prywatnie, nie łudzę się na NFZ. Podejrzenia w stronę autyzmu ze strony logopedy.

#rodzicielstwo #medycyna #autyzm ##!$%@?
  • 6
@cavird neurolog nie diagnozuje autyzmu i nie jest do niczego potrzebny. Rzadko który się zna na asd, zwłaszcza jak dziecko ma już kilka czy kilkanaście lat i wy sami się nie poznaliście. Znaczy się, że to nie jest oczywisty przypadek tylko wysoko funkcjonujące dziecko po którym prawie nic nie widać. Ewentualnie wypierający, że coś jest nie tak rodzice, którzy słuchali rad cioć i wujków, że on z tego wyrośnie. Neurolog może ci
@Weronisia97: Mam nadzieję, że sama nie masz dzieci, bo też bzdury piszesz xD. Diagnozy to się robi na podstawie testów u psychologa. Psychiatra nic takiego nie może, jego "diagnoza" polega jedynie na wymyśleniu jej na szybko na podstawie tego co powiesz w parę minut. Testowałem sam, u kilku psychiatrów dostałem kilka różnych teorii, każda o zerowej wartości.