Wpis z mikrobloga

  • 24
@Viado: WŁAŚNIE! a lewaków, obrzydliwych marksistów kulturowych dupa boli że Mentzen MERYTORYCZNIE zaorał bandę czworga, a tak w ogóle to rosja nie jest wcale taka zła powinniśmy iść w kierunku braterstwa z JE. Władimirem Władimirowiczem a nie unią prowadzoną przez homolobby, Konfederaция - единственная польская причина!!!!
  • Odpowiedz
byli przeciwni segregacji sanitarnej i szczepieniom podczas plandemii

To był ich + ale wszystko zaprzepaścili.

to jedyna wolnościowa partia

O ile nie chcesz abortować uszkodzonego płodu zagrażającego życiu matki.

na pewno nie pozwolą na LGBT w polsce

Nic nie mogą zrobić. LGBT jest promowane przez sektor prywatny. Aby z tym walczyć musieliby walczyć z wolnym rynkiem.
@Viado:
  • Odpowiedz
  • 11
Co ci zrobiło to LGBT, że jesteś przeciwny podstawowym wolnościom obywatelskim?


@TheJaster: ja np. jako Konfederata jestem przeciwny LGBT bo trochę mnie podniecają ale się wstydze ()
  • Odpowiedz
- to jedyna wolnościowa partia


@Viado: nie jest to partia wolnościowa. Ograniczają demokrację swoimi postulatami.

- na pewno nie pozwolą na LGBT w polsce


@Viado: dalej lgbt, a nawet z pulsem, będzie w Polsce, ciekawe że LGBT napisałeś dużymi literami a Polsce z małej.

- byli przeciwni segregacji sanitarnej i szczepieniom podczas plandemii


@Viado: są też przeciwni podatkom ale jak przychodzi co do czego to nie mają pomysłu skąd
  • Odpowiedz
@Viado: chętnie obejrzę tą debatę, ale póki co z urywków wynika, że Swetru Mentzena dupą wsiąkł bez większych boleści. Drugi raz widziałem jak się Sławek poci nad pytaniami
  • Odpowiedz
Konfederaция - единственная польская причина!!!!


@Njal: pomijam odpłynięcie OPa na temat LGBT itd, ale ty zaskakujesz znajomością cyrylicy ;) Ziobro zaskoczenia gdyby tacy odklejeńcy jak ty jednak byli od ruskich, o ironio
  • Odpowiedz
@rsnbl: wystarczy że w czasie liceum był w mat-fiz, często na tym profilu jako drugi język jest właśnie rosyjski (a przynajmniej był 10-15 lat temu). Ja na przykład właśnie stąd znam rosyjski, więc to naprawdę nic dziwnego i uważam, że czepiasz się na siłę.
  • Odpowiedz
@Sandrinia: @rsnbl żeby znać cyrylicę fonetycznie to wystarczy na wschodzie spędzić 2 tygodnie jak się nie jest upośledzonym. A w internecie wystarczy nie być upośledzonym i skorzystać z translatora
  • Odpowiedz