Wpis z mikrobloga

Chce sobie kupić rower do hobbystycznej jazdy raczej asfalt nieraz jakaś polna droga lepiej wziąść crossowy czy MTB , szukam czegoś na allegro do 1800zl co powiecie o marce Romet bądź kands obie niby Polskie mój wzrost 178cm więc celuje w ramę 19cali chyba, doradzi ktoś coś #rower
  • 13
@faxepl nie wiem czy wszystkie ramy (i jak jest u innych producentów) ale romet ma swoją fabrykę w Polsce gdzie end2end produkuje ramy
@Bakardi lazaro/kands będą miały lepszy stosunek cena/jakość w stosunku do rometa.
I do takiej jazdy lepszy cross
@Bakardi kupilem sobie ostatnio riverside 500 w dechatlon I jestem zadowolony. Pytanie tylko czy moje zadowolenie nie wynika z braku porównania i niewiedzy bo ostatni raz na rowerze siedziałem lata temu.

generalnie wydaje się być spoko
@niegwynebleid: nie wiem jak Romet, ale Kross to akurat "tani chiński szajs". Piszę to jako posiadacz Kross skuszony hasłem "robimy ramy w Polsce". No i gówno, nie w Polsce. W Polsce powstają tylko karbonowe ramy do MTB, reszta jest z Chin. Osprzęt w większości tak samo. Shimano często odkupują to co nie przechodzi testów jakości.