Wpis z mikrobloga

@szybkijakpoybany: nie do końca można tak upraszczać. są dj którzy też produkują muzykę. sami mix też jest istotny czy mieszanie styli. słyszałeś kiedyś 3 kawałki na raz? rozumiem że dla Ciebie taki mix to to samo co pogłaśnianie kurkiem magnetofonu? Nie bądźmy śmieszni. DJ to szerokie pojęcie.

trafisz kiedyś do klubu gdzie gość zmienia kawałki klikając "next" to na 100% zwrócisz na to uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@okradzione: Kiedyś pracowałem przy ogarnianiu skoków narciarskich i tam między innymi ogarniałem nagłośnienie xd
Ogólnie pendrive ze zgranymi nutkami i tak chyba przez 5 lat, puścić i niech leci, nawet jak były większe zawody i dla wygranego było trzeba hymn to ktoś musiał ogarnąć, zazwyczaj taka dziewczyna z biura zawodów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarza01: nie ma znaczenia na których latach zatrzymał się mój gust. Z obserwacji doskonale widać, że ludziska najlepiej się bawią do klasyków sprzed 20 lat.

Wystarczy wbić do tego samego miejsca w którym grają jakieś trzęsiawki dla obłąkanych i za tydzień również do tego samego miejsca, gdzie imprezą tematyczną są hity 80s i 90s. Różnice są kosmiczne, a laseczki piszczą.

I nie rozumiem tutaj szefa klubu, który pozwala na DJ #!$%@?
@BruceWayne88 w takim razie z czystej obserwacji statystycznej najwięcej ludzi bawi się przy edm bo takie festiwal na świecie są największe - przyciągają najwięcej ludzi.

To samo w klubach. Nie wiem gdzie chodzisz czy mieszkasz ale na Mazowieckiej - Wwa większosci klubów leci edm. Tak samo jest w Wwa na schodkach.

Tutaj masz jeszcze wideo z festiwalu.. Teraz mi pokaz taką publikę na hitach lat 80 xD
Są takie festiwale? Bo jakoś
Sarza01 - @BruceWayne88 w takim razie z czystej obserwacji statystycznej najwięcej lu...
@Sarza01 kwestia miejsca, wiadomo że tam gdzie grają wszystko ludzie będą się bawić do popularnych kawałków. Gdy spojrzymy na kluby typu Smolna w Wwa, tam ludzie wiedzą na co przychodzą i ich raczej nie spotkasz w klubach z muzyką z radia. Także porównywanie gdzie się ludzie bawią lepiej jest bez sensu.
@Sarza01: a na zenka przychodzą miliony… muzyka to nie tylko osobiste odczucia (choć to najważniejsze, więc nie oceniam), ale też i sporo wiedzy i „matematyki”. I to nieważne, czy klasyka, czy techno…
@okradzione #!$%@? się tam znasz kolego sympatyczny, pod kurkiem to chyba kapuśniak ci leci, beka, po pierwsze efekt backspin (musi być w odpowiednim momencie), ważny jest też ekualejzer (suwak od basu czasem w lewo i prawo jqk se chcesz) a o efekcie flendżer też pewnie kolega nie słyszał, amatorka ( ͡ ͜ʖ ͡)
@okradzione: #!$%@?ąc od tego że miksowanie to troszkę więcej niz kręcenie kurkiem od głośności i klikanie play, to fakt faktem uważam to za dość prostą rzecz jak się wie co się robi. Nie zmienia to faktu że wiele osób to przerasta i wiele osób totalnie nie ma wyczucia co i kiedy puszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako że siedzę w branży to niejeden kaleki mix widziałem...