Wpis z mikrobloga

Żeby zostać miliarderem to trzeba mieć łeb na karku a kto z Was jest bogatszy to chyba jest oczywiste.


@kidi1: Niekoniecznie- większość miliarderów odziedziczyła swój majątek lub dostała go po rozwodzie od małżonka.
  • Odpowiedz
Żeby zostać miliarderem to trzeba mieć łeb na karku


@kidi1: nikt nie zostaje miliarderem sam ot tak xDD zawsze jest to poparte majątkiem rodzinnym
  • Odpowiedz
Żeby zostać miliarderem


@kidi1: nie koniecznie trzeba mieć łeb na karku, a zwykle być psycholem, bo walka o kasę jest brutalna. Wygrywa nie mądrzejszy tylko ten kto jest w stanie zniszczyć przeciwników bez jakiejkolwiek moralności.

Bogaci ludzie to socjopaci, moim zdaniem zasługują na to co ich spotkało.
  • Odpowiedz
Niekoniecznie- większość miliarderów odziedziczyła swój majątek lub dostała go po rozwodzie od małżonka.


@djtartini1: nie tylko miliarderów ogólnie ludzie którzy są przy kasie mięli jakąś pomoc. Mało jest ludzi którzy od niczego bez niczyjej pomocy w jakiejkolwiek formie do czegoś doszli.
  • Odpowiedz
@kidi1: Niekoniecznie- większość miliarderów odziedziczyła swój majątek lub dostała go po rozwodzie od małżonka.


@djtartini1: z ciekawości chciałbym poznać jakieś dane na podstawie których to mówisz.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: No jak przejrzałem dane to rzeczywiście są skrajnie różne od 21% do 60%, kwestią jest to jak się definiuje bogactwo i własność w danym kraju, co nie jest takie oczywiste. Rzeczywiście większość jeśli chodzi o miliarderów aktualnie to może być przesada- bo oni- zwłaszcza właściciele spółek IT jeszcze żyją i nie przekazali wszystkiego dzieciom.
  • Odpowiedz
@MatPL1122 ja ostatnio oglądałem inspirujący materiał na yt. Wypowiadał się założyciel startupu z wycena już blisko unicorna. Gość z Indii z jakiejś w sumie niedużej wiochy, rzucił w wieku 19 lat szkole i przeprowadził się do nowego jorku, gdzie nikogo nie znał. Tam przez 4 lata był bezrobotny i w 100% poświecił się tworzeniu swojego produktu. Do wszystkiego doszedł sam xD
  • Odpowiedz
z ciekawości chciałbym poznać jakieś dane na podstawie których to mówisz.


@MatPL1122: Nie ma na to danych bo o czym pisze @djtartini1 to nie prawda.
Ciekawostka: ponad 90% wielomilionowych majątków rozpływa się do 3 pokolenia xD
  • Odpowiedz