Wpis z mikrobloga

szukam serialu w klimatach 4 blocks, top boy, szybki cash: serial. ma ktos cos godnego polecenia? gomorra to nie moje klimaty, wole bardziej uliczne gangi anizeli mafie. irlandzkiego love/hate nigdzie nie moge znalezc do obejrzenia;/ myslalem nad power z 2014, ale to amerykanski serial, a mi zalezy bardziej na europejskich klimatach. szukam i nic nie moge znalezc, co by mnie zainteresowalo, a czuje pustke po obejrzeniu tych 3 seriali, bo tematyka roznych (niekoniecznie) imigranckich gangow/klanow w europie mnie bardzo zaciekawila
#netflix #hbogo #seriale
  • 6
  • 0
@ShadyTalezz: wlasnie probowalem i nudzil mnie jak nic, i sie poddalem. skylines z 2019 na netflixie ogarnalem, ogladam teraz i polecam w sumie osobom, ktore lubia klimaty top boya, 4 blocks, snabba cash itp.
  • 0
@ShadyTalezz: nie pamietam, ale wlasnie cos kolo tego odcinka odpadlem. ale kurde ogladalem go jako jedyny serial caly czas na sile i nie dalem rady sie meczyc dalej po prostu. nie siadl mi osobiscie niestety i tyle;/ to samo mialem z the sopranos, a wiekszosc zdecydowanie chwali te 2 seriale
  • 0
@Edward_Kenway:
gangi londynu wlasnie mam w kolejce, ale to na spokojnie, bo jak ogladalem trailer, to w sumie ciekawe, ale nie do konca chyba klimaty takie jak snabba cash czy top boy, nieprawdaz? tak samo the take, tez ogladalem trailer i jednak troche odbiegaja te 2 seriale od top boya czy snabba cash.
ale dzieki wielkie za link do love hate i wspomnienie o substitalu, bo nawet nie wiedzialem, ze takie