Wpis z mikrobloga

25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania. Dobrze że nie posłuchałem wykopków i załadowałem się w kredyt 180k aktualnie z mini ratka 1200zl + rozwalnie swoich oszczędności. Podoba mi się urządzanie mieszkania pod siebie., planowania wszystkiego. Mam nadzieję że 60m2 mi wystarczy.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #nieruchomosci #kredythipoteczny #inflacja #finanse
mat0707 - 25 lvl. Jeszcze pół roku i wchodzę do prawie swojego pierwszego mieszkania....

źródło: temp_file.png1145844409014993313

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@markier

>Weninger dąb grenada


@mat0707: ładne te panele. Czuc w dotyku lub widac, że to materiał sztuczny? Bo zastanawiałem się nad deska vs panele. W sklepach jednak widać różnicę ale może oglądałem kiepskie panele.


Wydaje mi się że do prawdziwego drewna jednak nie można tego porównywać. Jednak to jest panel. Zawsze będzie taki sztuczny.. Najlepiej jechać do sklepu i właśnie zrobić porównanie
  • Odpowiedz
@mat0707: a można wiedzieć ile zapłaciłeś za m2 panelu? Średnia deska 200pln, lepsza 300.
Czasem trzeba z jakości zrezygnować.

Ttm bardziej, że mi pewnie pies i tak zarysuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@markier
a można wiedzieć ile zapłaciłeś za m2 panelu? Średnia deska 200pln, lepsza 300.

Czasem trzeba z jakości zrezygnować.


Ttm bardziej, że mi pewnie pies i tak zarysuje.


159zl m2

Warto zwrócić uwagę że w jodełce idzie dużo odpadu więc do metrów podłogi dolicza się chyba jeszcze z 20% i położenie jest droższe względem normalnych paneli. Bo układanie jest o wiele trudniejsze
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MrProfeska

co znaczy "prawie swojego pierwszego"? Jesteś współwłaścicielem?


Jestem właścicielem ale jednak kredyt jest więc 100% to nie moje mieszkanie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Akshxh

: gratuluję. Ja lvl 33 i w tym miesiącu ostatnia ratę zapłaciłem. Też 60m² , może nie największe ale własne.


Fajnie byłoby również w tym wieku nie mieć już kredytu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@graf_zero

>Dobrze że nie posłuchałem wykopków i załadowałem się w kredyt 180k


@mat0707: No to miałeś z 200 k własnej kasy.


175k. Wkład własny 50k i 125k wykończenie wyjdzie końcowo
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@MaddoxX1911

>No w sumie to moje. Lecz kupione nie za 100% z mojej kasy

@mat0707: super że udało Ci się trafić na bogatych rodziców xd


Jest! Czekałem na ten komentarz. Pracuje na produkcji w Polsce już od czasów technikum. Tata dołożył mi do mieszkanka 10 tys. Resztę zarobiłem sam. Wkład mogłem mieć większy ale mam jeszcze auto wartości 55k którego nie chciałem się pozbyć. Idzie w Polsce się dorobić. Myślę że
  • Odpowiedz
@mat0707: Po 10k bym się nie schylił żeby mi później ktoś nie mówił że coś dokładał i nie miał w przyszłości żadnych "ale ci dołożyłem to coś tam"

Spoko, jeśli to tylko 10k
Gratulacje że Ci się udało znaleźć coś z czego jesteś zadowolony
  • Odpowiedz