Wpis z mikrobloga

@wypalony: pisałem we wpisie nizej, ale wkleje jeszcze tu. Nie wiem czy koledzy Sasina dostali połowę biletów i nie przyszli, czy system biletowy jest jakiś skopany. Wczoraj chciałem kupić na koszykówkę 3x3 bo miałem możliwość iść, a wg strony z biletami 100% biletów wyprzedane. A na trybunach były pustki. Na dzisiaj też 100% wykupione, zobaczymy jak będzie wieczorem z wypełnieniem trybun na meczu Polaków
  • Odpowiedz
  • 20
@wypalony jak Błaszczykowski zrobił aferę że dla rodzin jest zamało biletów. to teraz dla rodzin i znajomych jest zawsze zagwarantowane pół każdego stadionu
  • Odpowiedz
  • 46
@krystse Ja miałem to samo z koszykówka 3x3, chciałem kupić bilet ale TYDZIEŃ temu i wszystko wyprzedane a patrzę wczoraj na transmisję a trybuny puste. Ewidentnie jakiś wałek.
  • Odpowiedz
  • 8
@wypalony to samo było w Krzeszowicach na BMX. Chciałem kupić bilet na trybunę na finały i nie były dostępne. Podczas najbardziej obleganego finału mężczyzn było jakieś 1/4 trybuny zapełnione. Na placu, na stojąco maks 200 osób.
  • Odpowiedz
@krystse: przypadkiem nie jest też durnie zrobione tak, że bilety kupujesz na cały dzień, zawody są od 9, więc jak ktoś idzie sobie obejrzeć jakieś dwie godzinki w południe, to gdyby ktoś chciał iść wieczorem to nie ma opcji na to miejsce? Bo widziałem że na czwartek na kosza 3x3 były jakieś wolne bilety bodajże jeszcze w poniedziałek, a trybuny rzeczywiście puste
  • Odpowiedz