Wpis z mikrobloga

Virgin Osintowcy produkowali się cały dzień, na wyścigi produkowali kolejne teorie i puszczali informacje z "pewnych źródeł", a na koniec okazało się że nikt z nich nie miał racji, wszyscy się mylili
Tymczasem chad Bartosiak czekał cały dzień aż opadnie tzw. fog of war i teraz post factum będzie mógł napisać, że od początku wiedział jak wygląda sytuacja
#bartosiak #wolski #wojna #ukraina #rosja
michalglus - Virgin Osintowcy produkowali się cały dzień, na wyścigi produkowali kole...

źródło: bartosiak_jacek_6447b7ded0cbe

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@michalglus: taa w rzeczywistości ćwiczył swój występ, zaznaczał w notatkach gdzie wzdychać, gdzie robić dramatyczne pauzy, wymyślał jakieś teorie pobudzające strach
  • Odpowiedz
@michalglus rano o 7 pisałem do kumpla , że wolodia zadzwoni do łysego i będzie znowu sztama. i nie dla tego to napisałem bo tak mnie oświeciło. prigozyn od początku dawał jasne znaki czego oczekuje. co więcej dawał jasne znaki , że to nie putler jest jego celem. ja nie wiem jakim cudem można było na podstawie tego co mówił wysnuć inne wnioski. to nie byl bunt politycznie umotywowany, tylko zwykły wkurzony
  • Odpowiedz
@michalglus: Wczoraj wykopki biły brawa Bartosiakowi za przepowiedzenie wojny domowej. Dzisiaj wykopki biją brawa Bartosiakowi, bo żadnej wojny nie ma. Ekspertów aż miło poczytać.
  • Odpowiedz