Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest!

Korzystał ktoś z was ze szkoły policealnej dla statusu ucznia/studenta do 26 roku życia? - zaznaczę, że mam 25 lat. Mam taką akcję, że nowy pracodawca poprosił mnie abym jak najszybciej przed podpisaniem umowy (którą podpisuję w poniedziałek) załatwił sobie status ucznia. Powiedział, że nawet mi pokryje koszty te co miesięczne jak trzeba będzie. W dupie mam tę szkołę i potrzebuję po prostu samego statusu bo też nie będę miał za wiele czasu aby jeździć na każdy zjazd.

Poleca ktoś z was jakiś kierunek/szkołę? Póki co rozglądałem się za Żakiem, Cosinusem oraz TEB Edukacja.

Też pytanie mam kolejne - po dzisiejszej rozmowie z TEB'em, otrzymałem informację, że aktualnie rozpoczął się nabór letni i zajęcia startują na przełomie września/października. Czy w każdej policealnej tak jest? Istnieje opcja aby jakoś przyśpieszyć cały ten proces?

#szkola #policealna #szkolapolicealna #cosinus #tebedukacja #teb #zak #studia #studiazaoczne #zaoczne #studbaza #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@iwipemytearswiththemoney: jeśli chodzi o sam status ucznia to żak będzie najlepszy, bo w Cosinusie to różnie bywa i raz przymykają na to oko, a w innych po prostu cię wykreslają. No i w każdej policeówce status ucznia otrzymasz dopiero we wrześniu (z czego chcą, byś na tych pierwszych zajęciach się pojawił)
  • Odpowiedz