Wpis z mikrobloga

Niebawem rozpoczynam "wakacje", więc mam kilka pytań:
1. Jakie obecnie są najlepsze miejsca w #gdansk (nie Sopot, nie Gdynia) typu:
a) Kebab
b) Pizza
c) Burger

2. Jak atrakcyjne są miejsca typu:
a) Falowiec ;)
b) Muzeum Lechii Gdańsk
c) Latarnia Morska
d) Żuraw z punktem widokowym
e) Park Oruński

3. Jakie mniej typowe miejsca polecacie? W 3city byłem już wielokrotnie, ale w samym Gdańsku najmniej; wszystkie popularniejsze miejsca już odwiedziłem przez lata. Będę z trzyletnim dzieckiem więc nawet fajne place zabaw mogą być ciekawe.
  • 19
  • Odpowiedz
JAPIER..DO..LĘ , na wuja śmiecisz tag i wołasz tysiące osób? masz belkę i sobie czytaj


@sailor_73: uspokój się płatku śniegu xD

1. Jakie obecnie są najlepsze miejsca w #gdansk (nie Sopot, nie Gdynia) typu:

a) Kebab

b) Pizza

c) Burger


@DJ_QBC:

kolego drogi, już mówię:

jak kebab, to Kebab DRWAL albo Kult (to możesz akurat znać)

jak picka: Na Okrągło lub Kreska Mąki (jest kilka, np. w okolicy Czerwonego Dworu)
theicecold - >JAPIER..DO..LĘ , na wuja śmiecisz tag i wołasz tysiące osób? masz belkę...

źródło: ciekawe miejsca

Pobierz
  • Odpowiedz
@theicecold: ta, wysylanie ludzi na cesarska i mowienie ze jest zajebiscie i piknie. i pozniej taki ktos, jak jest normalny, to sie zastanaia co sie tam #!$%@? i o co tym wolnomieszcana chozi. wchodzisz tam i trafiasz na srodek ciezkiej budowy i sie zastanawiasz gdzie sie #!$%@?, robia slalon pomiedzy koparkami, kruszarka, dzwigiem i haldami gruzu. a jak masz szczescie to mozesz sobie jeszcze powdychac ciete wlokno szklane.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: jak chcesz cos parko-podobnego to ja bym polecal spacer po bastionach przy oplywie motlawy, mankament jest taki ze to remontuja i na 2 bastiony (te gorki) nie wejdziesz. Ale prawie nikt tam nie chodzi, dla turystow za daleko, co najwyzej "zmeczony" lokals
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: ja tam bywam codziennie, na spacer spoko trasa. ale jak pada, to masz bloto po kostki. jak chodzi ciezki sprzet to troche niebezpiecznie, jak tna wlokno szklane to trzeba biedz zeby tego nie wdychac. a jak jest sucho to trzeba buty codziennie czyscic

jesli szukasz atrakcji to jak bedziesz mial pogode dobra, czyli jutro, to wchodz na wierze bazyliki. bilet 16pln, z rana ruch maly (nie wiem jak w seznie)
  • Odpowiedz